Захоплення фейкової криптовалютної платформи в Індії

Захоплення фейкової криптовалютної платформи в Індії

Індійська поліція закрила фейкову криптовалютну торговельну платформу, яка вкрала понад $90 тис.

Правоохоронні органи в Індії затримали чотирьох осіб, яких вважають веденням фейкової криптовалютної торговельної платформи, яка вдалася обдурити жертв на понад $90 тис.

За даними місцевих ЗМІ, шахраї зверталися до інвесторів, стверджуючи, що є представниками фейкової криптовалютної торговельної платформи під назвою GBE Crypto Trading Company. Ім`я, ймовірно, було обрано для створення зв`язку з кіпрською онлайн-брокерською компанією GBE Brokers, першим, що з`являється при пошуку `GBE crypto trading company`.

Шахрайство відбувалось через кілька соціальних мереж, таких як WhatsApp та Telegram, де злочинці розповсюджували фейкову торговельну програму. Щоб закрити сліди, шахраї, ймовірно, використовували віртуальні телефонні номери та VPN-сервіси.

Розслідування поліції кіберполіції в Балангірі, Одісса, також виявило домени, зареєстровані для сприяння схемі та імітації законних торговельних платформ. Проте не було підтверджено, чи шахраї імітували GBE Brokers.

За допомогою цих тактик, шахраї, ймовірно, змогли накопичити 7 600 000 інр (приблизно $90 604).

Рішикеш Хіларі, начальник поліції Балангіру, зауважив, що понад 60 банківських рахунків, пов`язаних із шахрайством, були заморожені, а загалом 85 лакхів інр (приблизно $101 334) було затримано на момент звітування.

У січні 2024 року ще одну криптосхему, пов`язану з фейковою криптовалютою під назвою Dykan coin, було закрито балангірською кіберполіцією. Так само, як і GBE crypto trading company, шахраї створили фейкову криптобіржу під назвою DYFINEX та пропонували послуги торгівлі та стейкінгу для залучення інвесторів.

Індія залишається основною мішенню для криптогрошових шахраїв через слабке регулювання та загальний недостаток усвідомлення щодо цифрових валют. У результаті шахраї, які просувають фейкові криптовалюти, торговельні платформи та тіньові інвестиційні схеми, часто націлюються на роздрібних інвесторів.

Одним з найбільших інцидентів 2024 року була боротьба зі схемою E-nugget, шахрайською інвестиційною схемою, яка зібрала близько $10,7 млн в криптовалютах. Ще одна понзі-схема, виявлена в серпні, привела до втрат понад $890 тис., прикриті фейковою криптовалютою під назвою Emollient Coin.

Регулятори в Індії, як повідомляється, працюють над дискусійним папером, який буде опублікований пізніше цього року. Очікується, що у цьому документі буде викладено основи законодавства щодо сектору криптовалют.

Два задержано по делу о краже криптовалюты на $243 млн
Два задержано по делу о краже криптовалюты на $243 млн
Криптовалютная кража на $243 млн. В результате расследования задержаны два человека. Более $9 млн были заморожены. Киберпреступники использовали украденные средства на покупку роскошных товаров. ФБР произвела облаву в Майами. Нет комментариев от полиции. 🕵️‍♂️🔒🛡️🚓
Просмотреть
Протокол Ethena Labs приостановил деятельность после взлома учетной записи - важное уведомление
Протокол Ethena Labs приостановил деятельность после взлома учетной записи - важное уведомление
Ethena Labs приостановила деятельность из-за взлома сайта. Пользователям рекомендуют не взаимодействовать с поддельными сайтами. ⚠️⛔
Просмотреть
Мошенники на крипторынке: фальшивые проекты и убытки.
Мошенники на крипторынке: фальшивые проекты и убытки.
Обзор: Фальшивые проекты используют имя Трампа для мошенничества. Мошенники заработали миллионы на фальшивых токенах WLFI. Даже официальный запуск еще не состоялся, но уже тысячи потеряли деньги. 😡🚨
Просмотреть
Пять ключевых признаков криптовалютной схемы Понзи
Пять ключевых признаков криптовалютной схемы Понзи
Обзор: Схемы Понзи в криптовалюте - ждут убытки. Избегай фейковых сайтов и продавцов. Доходы не гарантированы, будь внимателен! 🚫💰
Просмотреть