Наставник BIS: Finternet - токенізація в фінансах
7
Наставник BIS монети 'Finternet' термін, просуває токенізацію як інструмент для вирішення недоліків сучасної фінансової системи
Голова BIS, Агустін Карстенс та співзасновник Infosys Нандан Нілекані запропонували ідею `Finternet,` з’єднаної фінансової системи на чолі з токенізованими активами, яка допоможе подолати недоліки сьогодення в угодах з фінансовими активами. Основою цієї системи була б можливість програмно управляти цими активами за допомогою розумних контрактів.
BIS бос виділяє переваги токенізованого «Finternet»
У нещодавно виданій статті Агустін Карстенс, Генеральний директор Банку міжнародних розрахунків (BIS), та Нандан Нілекані, співзасновник індійської компанії Infosys, створили термін «Finternet», з’єднану фінансову систему. Finternet - це серія пов’язаних систем, які прагнуть поєднати багато фінансових функцій в одній мережі, знижуючи поріг для учасників.
У статті Finternet визначається як «кілька фінансових екосистем, пов’язаних одна з одним, схожих на інтернет, призначених для зміцнення індивідуальних та бізнес-фінансових життів обсягом у їхніх центрах».
На перехресті Finternet є токенізація - технологія, яка дозволяє представляти реальні активи (RWA) та фінансові активи в одній системі, управляється розумними контрактами, дозволяючи операції та угоди, які інакше були б неможливі з сьогоднішніми технологіями.
Токенізація «фундаментально перетворює процес фінансових транзакцій», підкреслюється в статті, оскільки токени включають «інформацію про значення та регулятивну інформацію, яка зазвичай була б зафіксована в базах даних».
Finternet використовує концепцію Єдиної книги обліку BIS, всеосяжної системи, включаючи оптові токенізовані гроші центрального банку, токенізовані депозити комерційних банків та інші токенізовані активи. Програмованість цієї платформи є тим, що прискорюватиме та дозволить ці угоди. Користувачі будуть підключатися до додатків, які використовують ці концепції, не залучаючи ці концепції, значно спрощуючи доступ до фінансових інструментів.
Дотримання буде забудовано поверх цих систем, і існуючі нормативні акти будуть вимагатися для того, щоб зменшити створення конкретних правових рамок для роботи з ними. У статті зазначається, що це буде більш актуально у розвиваючихся ринках, де можливості розвинення цих рамок можуть бути обмежені.
Карстенс раніше посилив токенізацію як технологію, що дозволяє, пояснюючи, що справжній виклик полягає в розробці правових та нормативних рамок для цієї мережі, щоб вона діяла законно.
Банк России предупреждает о рисках токенизации реальных активов и их влиянии на финансовые рынки
Банк России предупреждает о рисках токенизации реальных активов, включая волатильность и ошибки в данных. Актуальные угрозы могут дестабилизировать рынки. ⚠️💰📉🔍🛡️
Экономика Индии: рост сферы услуг и криптовалют в условиях замедления производственного сектора
Индийская экономика сталкивается с противоречиями: замедление в производстве и рост в услугах и криптовалютах. Несмотря на строгие регуляции, криптоиндустрия процветает. 🚀💹
CMC Markets списала £2,8 миллиона на инвестиции в блокчейн-компанию Strike X
CMC Markets списала £2,8 млн в Strike X из-за неудачного внедрения в блокчейн. Компания поддерживает стратегические цели Strike X, несмотря на обесценение. Партнёрство с Revolut имеет ограниченное влияние на доходы. 📉💔📊
Цифровые SNB Bills: Швейцария экспериментирует с CBDC для денежно-кредитной политики
Швейцарский национальный банк (SNB) исследует цифровые SNB Bills в рамках CBDC, что открывает новые возможности и вызовы для денежной политики 😲. В Таиланде SCBX тестирует стейблкоин THBX для международных расчетов 🌍💰.