- Главная
- /
- Безопасность
- /
- Криптовалютний інвестор втратив понад $2 мільйони в Ethereum
Криптовалютний інвестор втратив понад $2 мільйони в Ethereum
7
Окрадено понад $2 мільйони в Ethereum у вишуканій схемі шахрайства
Недавній фішинговий атака залишила криптовалютного інвестора в шоці через втрату 501 ETH на суму приблизно $2 мільйони, вкладених через протокол ліквідного рестейкінгу Ether.Fi.
Дані на ланцюжку показують, що крадіжка сталася сьогодні раніше та включала дві транзакції. У одній транзакції було відкачано 426 ETH, за якими наступили ще 75 ETH у наступній транзакції. На час атаки, ці украдені активи були оцінені приблизно в $1.6 мільйони та $276,000 відповідно.
У результаті крадіжки чиста вартість гаманця стрімко впала на понад 99.93%, залишивши їх лише з $1,453.
Scam Sniffer, платформа з безпеки Web3, ідентифікувала атаку як використання транзакції `IncreaseAllowance`, сигнатура якої часто пов`язується з фішинговими схемами, що дозволяють зловмисникам отримати доступ до коштів без дозволу жертви. Понад $100 мільйонів втрачено через фішингові атаки.
Цей інцидент відбувається на тлі зростання фішингових атак на галузь цього року.
Згідно з даними, наданими Scam Sniffer, в перших місяцях цього року близько 97,000 користувачів криптовалюти було обмануто на суму $104 мільйони через фішингові атаки. У січні збитки склали $57.7 мільйонів, за якими наступили $46.8 мільйонів у лютому.
Розбивка атак показує, що користувачі Ethereum понесли найбільші втрати, втративши $78 мільйонів у активах, включаючи ETH та токени ERC20.
Основним методом, яким вдаються до злочинницьких елементів, є обман жертв у підписання шкідливих фішингових сигнатур, таких як `Uniswap Permit2` та `IncreaseAllowance`, що дозволяють зловмисникам несанкціоновано отримати доступ до коштів своїх жертв.
`Більшість крадіжок всіх токенів ERC20 відбуваються через крадіжки активів в результаті підписання фішингових сигнатур, таких як Permit, IncreaseAllowance та Uniswap Permit2,` пояснив Scam Sniffer.
Scam Sniffer розкрив, що більшість жертв стали жертвами обманливих коментарів на платформах соціальних мереж, зокрема, X (раніше Twitter). Атакуючі часто виступають під виглядом легітимних криптовалютних організацій, щоб залучити недоумки до фішингових сайтів, де вкрадають їх цифрові активи.
Обвинения пяти хакерам в США: кража 6,3 миллиона долларов в криптовалюте и утечка корпоративных данных.
Министерство юстиции США обвиняет пятерых хакеров в краже 6,3 миллиона долларов в криптовалюте и утечке корпоративных данных. 🔒💰👨💻🚨📊
Binance предупреждает о мошеннических токенах, выдающих себя за официальные
Binance предупредила о мошеннических токенах, которые falsely claim affiliation с платформой. 🚨 Пользователям рекомендовано проверять информацию и проводить собственные исследования. 📈🔍⚠️
Мошенник украл 6,5 миллионов долларов, выдавая себя за поддержку Coinbase
Мошенник Рональд Спектор, выдавая себя за поддержку Coinbase, украл более 6,5 млн долларов. Центральные следы затерялись, а его сообщники остаются неизвестными. 🕵️♂️💰🔍
Сообщество Shiba Inu предупреждено о новых мошенничествах: как защитить свои активы и не стать жертвой обмана
Сообщество Shiba Inu снова получило предупреждение о мошенничествах. Мошенники создают поддельные аккаунты разработчиков для обмана пользователей. Будьте осторожны и не делитесь личной информацией! 🚨🐶💔✨