Стратегія енергоефективності для майнерів Bitcoin перед халвінгом

Стратегія енергоефективності для майнерів Bitcoin перед халвінгом

5

У циклі халвінгу Bitcoin, майнерам потрібна нова стратегія енергоефективності

Перед наближенням халвінгу Bitcoin, майнерам вже скоро доведеться зіткнутися з новою реальністю потенційного значного зниження прибутковості. Ця динаміка спонукала переоцінювання відносин майнерів з енергією, яка є їх найбільшим затратним компонентом.

Зведення вартості блоків на половину означає, що майнери вже не можуть залишатися пасивними споживачами енергії. Натомість, їм треба розвиватися у стратегічних енергетичних партнерів, що створюють нові форми цінності, щоб гарантувати їм успіх серед змінного ландшафту майнінгу Bitcoin.

Для зміцнення прибутковості, майнери традиційно надавали перевагу дешевим джерелам енергії. Халвінг Bitcoin лише посилить це прагнення, змушуючи майнерів досліджувати незвичайні енергетичні шляхи та встановлювати симбіотичні відносини з енергопостачальниками для того, щоб все більше знижувати або компенсувати їхні витрати на енергію. Цей перехід вказує на відмову від простого споживання енергії на користь більш активної участі в оптимізації генерації та передачі енергії.

Відновлювана енергія виходить як перспективне рішення для майнерів, які борються зі зменшенням марж та шукають більш вигідні енергетичні варіанти. Технології, такі як вітряна та сонячна енергія, які колись вважалися нішевими, зараз збирають значну увагу. Хоча інтермітентність відновних джерел становить виклик для звичайного споживача, майнери можуть використовувати свою можливість швидко збільшувати чи зменшувати потужність для вирівнювання споживання енергії з нестійким постачанням енергії, що допомагає знизити витрати та стимулює інвестиції у чисту енергетичну інфраструктуру.

Часто місця, такі як гідроелектростанції чи сонячні ферми, виробляють `застряглу енергію`, яку не можуть отримати кінцеві споживачі. Однак, майнери Bitcoin можуть працювати поруч з цими місцями, монетизуючи інакше невикористані енергетичні ресурси та перетворюючи їх на Bitcoin. Наприклад, Marathon працює на місцях, спільно розташованих з гідродамом в Парагваї та вітровим цехом в Техасі.

Більше того, майнери можуть допомагати очолювати ініціативи, що використовують недооцінені джерела відходів енергії. Marathon запустив пілотний проект з перетворення метанових викидів з сміттєзвалищ на електроенергію, що ілюструє цей інноваційний підхід. Перетворюючи відходи в цінний ресурс, майнери не лише зменшують свій вплив на довкілля, але й отримують вигідну альтернативу енергії. Хоча багато з цих пілотних проектів на початковій стадії та ще не роблять значних внесків у загальний обсяг хешрейту BTC, вони служать потужними доказами концепцій, які можуть значно масштабуватись у майбутньому.

Зусилля по оптимізації тепла, що генерується майнінговими рігами, представляє собою ще одну грань у пошуках низькозатратної енергії. Співпраця з галузями, які можуть використати надлишкове тепло, такі як сільське господарство чи опалювання приміщень, дозволяє майнерам диверсифікувати потоки доходів, зменшуючи залежність від традиційних джерел енергії.

Читайте більше з нашого розділу думок: Біткойн-ETFи можуть насправді бути корисними для навколишнього середовища

Потреба зменшити витрати на енергію після халвінгу також вимагає технологічного винаходу в майнінговому секторі. Від більш енергоефективних ASIC-ів до поглибленого охолодження, майнери впроваджують передові розробки, що виходять за рамки їхньої власної галузі, з потенціалом революціонізувати глобальне споживання енергії. При зростанні попиту на енергію на рекордно високому рівні по всій США, такий тип інновацій може бути корисний не лише для майнінгового сектору, але й для значно ширшої частини енергоємних галузей.

Попри негаразди, майнери мають можливість перетворювати енергетичний сектор, відкриваючи шлях до більш зеленого, ефективнішого майбутнього. Шляхом надання сервісу та ставшицінними енергетичними партнерами, а не клієнтами, майнери Bitcoin можуть сприяти не лише життєздатності Bitcoin, але й більш стійкому світові в цілому. Адам Свік є головним офісером з росту у Marathon Digital Holdings. До приєднання до Marathon він працював у Refinery Ventures як керівник, де був відповідальним за ідентифікацію та рекомендацію стратегій бізнесу для прискорення зростання всіх компаній у портфелі Refinery. Попередній досвід Свіка включає роботу директором стратегічного фінансування в Kraken Digital Asset Exchange, де він керував фінансами компанії, програмою боргів, інвестиційними відносинами та всіма прогнозними діяльностями. Перед Kraken він заснував Swick Capital, криптовалютний хедж-фонд, працював в Pritzker Group Venture Capital та був консультантом у Boston Consulting Group. Свік має ступінь MBA з Келлогговської школи управління Університету Нортвестерн та ступінь бакалавра з фінансів з Вортоновської школи бізнесу Університету Пенсильванії.

Canaan и Luna Squares подписали соглашение о совместной добыче биткойнов в Техасе для увеличения операционной мощности в Северной Америке.
Canaan и Luna Squares подписали соглашение о совместной добыче биткойнов в Техасе для увеличения операционной мощности в Северной Америке.
Canaan и Luna Squares Texas подписали соглашение для увеличения добычи биткойнов и расширения присутствия в Северной Америке. Ожидаемая мощность — 10 EH/s к середине 2025 года. 📈🔗💰💻✨
Просмотреть
Argo Blockchain: убытки в 6,3 миллиона долларов и новые пути диверсификации в условиях сложного рынка Биткойна
Argo Blockchain: убытки в 6,3 миллиона долларов и новые пути диверсификации в условиях сложного рынка Биткойна
Argo Blockchain потерпела убытки в $6,3 млн в третьем квартале, выручка снизилась на 28%. Генеральный директор отметил улучшение в октябре, а компания исследует новые источники дохода через HPC и ИИ. 💰💻📉
Просмотреть
Compass Mining строит новое биткойн-майнинг предприятие в Айове для расширения инфраструктуры в США
Compass Mining строит новое биткойн-майнинг предприятие в Айове для расширения инфраструктуры в США
Compass Mining строит новое предприятие по добыче биткойнов в Айове на 5 акрах, планируя активировать 8 МВт к 2025 году. Это уменьшит зависимость от партнеров и повысит контроль. 🔍💡🚀
Просмотреть
Россия запретит майнинг криптовалюты на оккупированных территориях Украины и в Северо-Кавказском регионе до 2031 года
Россия запретит майнинг криптовалюты на оккупированных территориях Украины и в Северо-Кавказском регионе до 2031 года
Россия запретит майнинг криптовалюты на оккупированных территориях Украины. Решение связано с энергетическим кризисом и охватывает также другие регионы. 🚫💻⚡️🇷🇺🛡️
Просмотреть