
Риск и авантюризм в криптовалютной сфере
49
Нещодавно Аксель Бітблейз, крипто-інвестор і ентузіаст NFT, привернув увагу своїм унікальним підходом до фармінгу аірдропів на X. Ця стратегія, хоча прибуткова для деяких, несе в собі внутрішні ризики і показує складність маневрування в сфері децентралізованої фінансової (DeFi) сфери.
Фармінг аірдропів передбачає активний пошук та накопичення токенів, що розповсюджуються безкоштовно серед власників певних криптовалют. Ці аірдропи, як правило, є частиною маркетингових стратегій або винагород для існуючих користувачів і стали популярними в секторі DeFi.
Інвестори займаються різними діями для максимізації числа цих токенів, часто використовуючи тактики, як використання кількох адрес або повторні дії, щоб покращити їхні винагороди.
Метод Бітблейза є складним і багатошаровим. Він почав з позики Ethereum (ETH) проти токена ROSE на Oasis Network на Binance. Потім він перекинув цей запозичений ETH на New Paradigm, що заробило йому NFT Manta та токени Stone (STONE) в співвідношенні 1:1 з ETH. Через міжоператорство ETH на New Paradigm, гаманець Бітблейза також взаємодіяв з Layerzero, що дозволило йому фармити токени ZRO від аірдропів.
Крім того, він позичив придбані токени STONE на Layerbank, запозичив TIA проти нього і приєднався до програми стимулювання Layerbank, щоб отримати більше токенів MANTA. Цей складний ланцюг транзакцій не закінчувався тут. Бітблейз потім став стейкером запозиченого TIA, щоб фармити додаткові аірдропи в екосистемі Cosmos, міняючи TIA на різні монети та надаючи ліквідність на Milkyway.
Більше того, цей ризикований криптовалютний маневр підкреслює характер прийняття ризику, який присутній в певних частинах криптоспільноти. Хоча Бітблейз визнає небезпечність своєї стратегії, особливо якщо ринок зміниться негативно, він продовжує свою роботу, допихаючись до можливості значного зиску. Його підхід відображає авантюристичний дух багатьох криптовкладників, які навігують по волатильному та часто непередбачуваному цифровому валютному ландшафту.
Відмова від відповідальності: Інформація, наведена в цій статті, призначена тільки для інформаційних і освітніх цілей. Стаття не становить фінансової консультації або консультації будь-якого роду. Coin Edition не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли в результаті використання змісту, продуктів або послуг, згаданих в статті. Читачам рекомендується вживати обережність перед будь-якими діями, пов`язаними з компанією.

Трамп посылает смешанные сигналы о долларе: крепкий или слабый?
Трамп дает противоречивые сигналы о долларе, поддерживая крепкий доллар, но признавая плюсы слабого курса для экономики. 💵🤔 #экономика #доллар

Казначейства биткойна и коллапс инвестиционных трастов 1929 года: параллели и уроки из истории
Казначейства биткойна переживают спад, напоминающий коллапс инвестиционных трастов 1929 года. Высокие оценки и спекуляции снова ставят под вопрос их устойчивость. 💰📉🔍

Торговые соглашения Трампа: ключевые сроки и влияние на криптовалютный рынок до 1 августа
Трамп анонсировал завершение торговых соглашений до 1 августа, включая снижение тарифов с Японией и переговоры с ЕС. Успех соглашений может повлиять на рынок криптовалют. 💰📈🤝

Криптовалютные акции под давлением: последствия Закона GENIUS и отчеты за второй квартал
Состояние криптовалютных акций колеблется после Закона GENIUS. Circle понижает рейтинг, Galaxy получает покупать. Coinbase прогнозирует снижение доходов. 📉🌐💰📊📈