Новий токен NTT від Wormhole зберігає ліквідність інших токенів
9
Wormhole переходить в багатоцеповий режим з передачею власного токена
Платформа пересилання повідомлень між ланцюжками Wormhole випустила власні токени (NTT) як спосіб збереження характеристик токена та вирішення фрагментації ліквідності між різними блокчейнами.
Відправлення токенів між різними платформами блокчейн зазвичай потребує моста для токенів. Ці мости часто використовують підхід `замок і витік` або `випалити і витік`, коли вони дозволяють ці передачі.
Цей процес передбачає, що користувачі блокують вихідний актив у смарт-контракті на одному ланцюжку, а потім обмінюють його на синтетичну версію цього активу перед передачею на інший ланцюжок. Як тільки на іншому ланцюжку, користувачам потрібно буде знову пройти процес переключення синтетичного активу на вихідний токен.
Читайте далі: Wormhole отримує вражаючу оцінку в розмірі $2,5 млрд, коли з`являється новий підрозділ
Однак, за словами Ніхіла Сурі, керівника продукту в Фонді Wormhole, оскільки протоколи співпраці розгортають упаковані активи від імені проекту, ці активи є неперехідними між різними протоколами співпраці, що приводить до фрагментації ліквідності, що може призвести до поганого користувацького досвіду та неоптимальних ринків.
Іншим недоліком упакованих активів є те, що вони належать контрактам протоколів взаємодії, тому вони відповідають за фіксовану імплементацію токена. Це обмежує гнучкість для протоколів, які бажають переносити свої власні токени між ланцюжками, оскільки їх токени не будуть однаково поводити себе на всіх ланцюжках і не будуть мати ніяких розширених функцій`, - йдеться в інтерв`ю Сурі для Blockworks.
Іншим способом передачі активів між різними блокчейнами сьогодні може бути наявність єдиної ліквідної пулу, яку поділяють кілька різних ланцюжків. Однак цей тип мостінгу не може гарантувати миттєвої остаточності, оскільки різні ланцюжки повинні забезпечити достатню ліквідність у пулах, щоб задовольнити всі запити.
Читайте далі: Чому пересилання між ланцюжками стає все популярнішим
На відміну від існуючих методів передачі токенів між ланцюжками, NTT передбачає, що протоколи володіють відповідними токенами, які можуть бути розгорнуті на кількох блокчейнах і використовують протоколи взаємодії для полегшення передач між цими відповідними розгортаннями.
Це означає, що коли нові токени передаються за допомогою методу `випалити і витік` або `замок і витік` з багатоцеповим NTT, замість того, щоб обмінювати вихідний токен на синтетичний актив перед відправленням на інший ланцюжок і знову переключати його, коли він прибуває на цільовий ланцюжок, користувачі зможуть безпосередньо передавати вихідні токени з одного ланцюжку на інший.
`У порівнянні з упакованими активами, передача вихідних токенів забезпечує, що проекти зберігають власність, можливість оновлення та настроюваність своїх токенів на різних блокчейнах. Це означає, що токени можуть зберігати свої унікальні характеристики не залежно від ланцюжка, на якому вони передаються`, - сказав Сурі. `Передача вихідних токенів також уникне фрагментацію ліквідності, передаючи значення замість подвійного підрахунку`.
З цієї причини Сурі вважає, що вихідні токени - це не лише технічний еволюційний процес, а й крок до реалізації потенціалу технології блокчейн.
`Вони можуть слугувати як довгострокові рішення, які можуть розвиватися разом з протоколами, які їх використовують`, - він сказав. `Продовжуючи рухатися вперед, взаємодія буде продовжувати відігравати важливу роль у формуванні міцного та користувацького простору DeFi та надавати проектам суверенітет для визначення того, що працює краще для них`.
Румыния применяет блокчейн для подсчета голосов на президентских выборах: новый стандарт для прозрачности выборов.
Румыния внедряет блокчейн для подсчета голосов на выборах, обеспечивая прозрачность и целостность данных. Инновации в блокчейне продвигаются с помощью платформы MultiversX. 🌍🗳️✨ #блокчейн
Проект Guardian: революция в финансовых рынках через токенизацию с Chainlink
Проект Guardian, поддерживаемый Chainlink, переосмысляет финансы через токенизацию и объединение цифровых активов. Цель — повысить ликвидность и создать эффективную экосистему. 🔗💰🌐✨
Партнерство MetaHub Finance и Ginoa: Новые горизонты для блокчейна и цифровых активов с ИИ и Web3
MetaHub Finance и Ginoa объявили о сотрудничестве для улучшения торговли цифровыми активами с помощью ИИ и Web3. Это шаг к повышению прозрачности и эффективности в блокчейн-секторе. 🤝🚀🌍🎉✨
The Graph представляет новый стандарт данных GRC-20 для Web3
The Graph представил стандарт GRC-20 для Web3, заменяющий RDF. Он оптимизирует структуру данных для децентрализованных приложений, улучшая связь информации. 📊🌐💡 #Web3