
Кількість власників стейблкоїнів досягла 100 млн - аналіз 2022
31
Кількість власників стейблкоїнів наближається до позначки у 100 мільйонів, показують дані
Кількість адрес, які утримують стейблкоїни, зросла на 15% цього року.
Агентство рейтингу S&P 500 заявило, що регулятивна ясність може привернути банки на ринок стейблкоїнів.
Стейблкоїни зараз популярніше за коли-небудь. Кількість адрес, які утримують доларові та криптозакріплені стейблкоїни, зросла на 15% цього року до понад 93,6 мільйонів, найвищий показник у всіх записаних випадках, за даними джерела даних rwa.xyz.
Стейблкоїни - це криптовалюти зі значеннями, закріпленими за зовнішнім джерелом, наприклад, за доларом США. Їх можна широко класифікувати як стейблкоїни, закріплені за фіатними грошима, за криптовалютами або за алгоритмічні стейблкоїни. На момент написання статті існує 35 стейблкоїнів з загальною капіталізацією ринку у розмірі 157 мільярдів доларів.
Власники Tether (USDT), з лідируючою ринковою капіталізацією у розмірі 114,07 мільярдів доларів, складали трохи більше 80% від загальної кількості адрес, утримуючи стейблкоїни, за якими стоять USDC та BUSD.
Підрахунок так званих утримуючих адрес збільшувався навіть під час біржового спаду криптовалют у 2022 році. ФРС швидко підняла процентні ставки у 2022 році, що збільшило попит інвесторів на долар США та еквіваленти грошових засобів, якими є криптовалюти, закріплені за доларом.
Не лише це, але також кількість адрес, які переказують стейблкоїни, також стрімко зростала з роками. Тільки у березні активні адреси стейблкоїнів перевищили позначку у 26 мільйонів вперше в історії, за даними rwa.xyz.
Деталі показують, що майже 20 мільйонів, або 77% цих адрес, базуються на TRON та Binance Smart Chain (BSC), в основному представляючи участь роздрібних інвесторів.
`Подивившись на обсяги переказів, можна помітити, що незважаючи на популярність активних адрес, TRON та BSC складають меншість у питомому обсязі, демонструючи їх популярність серед роздрібних учасників,` - сказано в виданні криптоаналітики OurNetwork випуск від 23 квітня.
OurNetwork додав, що Ethereum, найбільший в світі блокчейн для смарт-контрактів, та його конкурент Solana складають величезну частку обсягу переказів через їх величезну екосистему децентралізованих фінансів.
Використання стейблкоїнів
Звіт Федеральної резервної системи за 2022 рік сказав, що стейблкоїни можуть бути використані для кількох цілей, включаючи міжнародні платежі, внутрішні перекази коштів та управління ліквідністю в компаніях.
Більше того, один стейблкоїн може виконувати різні функції в залежності від юрисдикції. Наприклад, в країнах з високою інфляцією, як Зімбабве та Нігерія, стейблкоїни були прийняті як альтернативний засіб платежу, грошові перекази та активи для збереження вартості. У той же час, в розвинених економіках стейблкоїни широко використовуються для фінансування покупок криптовалют.
Tether LTD, компанія, яка стоїть за USDT, недавно уклала партнерство з Telegram Open Network (TON), випустивши 60 мільйонів доларів USDT на блокчейні TON.
`Ця угода розгортає USDT на блокчейні однойменного месенджерському додатку, відкриваючи двері для використання Tether користувачам майже мільярда користувачів Telegram,` - сказали в OurNetwork.
Ключем є регулювання
За даними рейтингового агентства S&P, регулятивна ясність імовірно спонукатиме банки використовувати стейблкоїни. На минулому тижні сенатори США Сінтія Лумміс (Р-Вайомінг) та Кірстен Ґіллібранд (Д-Нью-Йорк) представили спільний 179-сторінковий законопроект про регулювання стейблкоїнів.
`З урахуванням схвалення законопроекту та його відповідних банківських регуляцій, нові правила можуть запропонувати банкам конкурентну перевагу, обмежуючи установи без банківської ліцензії до максимальної емісії у розмірі $10 мільярдів,` - заявили в S&P.
S&P додали, що USDT, як має небанківська структура, не є дозволеним платіжним стейблкоїном за запропонованим законопроектом, що означає, що суб`єкти в США не зможуть утримувати або проводити операції з Tether. Таким чином, домінування Tether може послабшати та користувачі ймовірно перейдуть на стейблкоїни, які видані в США.

ARK Invest розширює портфель, додаючи акції ETF Solana Staking до своїх фондів
ARK Invest додає акції ETF Solana Staking до своїх фондів, стаючи першим у США. Це відкриває нові можливості для інвесторів стейкінгу SOL. Позитивний сигнал для спотових ETF в США! 🚀💰📈

Інвестори переходять на безпечні активи: зростає попит на золото і казначейські облігації amid економічною невизначеністю
Інвестори переходять до безпечних активів через нестабільність ринку: $18 млрд у золото, ETF на облігації. Попри ризики, настає обережність, але «купують на просадках» залишається актуальним. 💰🔒📈

Криптовалютні компанії прагнуть банківських ліцензій на фоні нової політики Трампа
Крипто компанії прагнуть отримати банківські ліцензії через зміну регуляцій під час відновлення Трампа. Circle, Coinbase, Paxos та інші готують заявки, покладаючи надії на нові можливості ліцензування. 💰🚀📈

72 крипто ETF чекають на схвалення SEC: від альткойнів до мемкойнів
72 крипто ETF чекають на схвалення SEC, від альткойнів до мемкойнів. 🌟 Сподівання на дикий рік 🤞 для крипторинку, з лідерами XRP, Solana та Litecoin. 🚀 #КриптоETF