
Регулювання криптовалюти в США перед кризою
39
Треба вжити заходів і регулювати криптовалюту в США до наступної кризи, закликав представник Міністерства фінансів Сполучених Штатів. За його словами, після кожної фінансової кризи приймаються нові регуляції, і для криптовалюти є можливість діяти перед кризою. Важливо, щоб будь-які законодавчі пропозиції не підірвали вже існуючі надійні регуляційні норми, що застосовуються до фінансових установ та ринків капіталу.
Представник Міністерства фінансів виступив з промовою на заході, організованому Коледжем права Університету Джорджа Вашингтона, де він розповів про свою роботу в управлінні кібербезпекою, криптовалютою, ринками капіталу та іншими питаннями протягом останніх двох років.
Законодавці з Вашингтона працюють над законопроектами, що регулюють криптовалютну індустрію. Президент Джо Байден також активно цікавиться криптовалютою. У 2022 році він видав виконавчий указ, у якому вперше наводиться `універсальний підхід уряду до виявлення ризиків та використання потенційних переваг цифрових активів і їх основної технології`. Указ зосереджується на захисті споживачів, фінансовій стабільності, кліматичних ризиках та національній безпеці.
Також зауважується, що Міністерство фінансів має написати декілька звітів, серед яких звіт про криптовалюту. У цьому звіті з 2022 року закликається федеральні регуляторні органи контролювати сектор для виявлення недобросовісних учасників та видавати рекомендації та правила.
При цьому відмічається, що в США вже є закони, що захищають інвесторів і споживачів від ризиків, пов`язаних з криптовалютними активами, і ці закони мають бути належним чином застосовані, щоб криптовалюта та послуги, пов`язані з нею, підлягали тим же захисту, що й інші фінансові продукти та послуги.
Представник Міністерства також висловив свої думки щодо потенційного використання криптовалюти. Зокрема, він згадав про такі перспективні напрямки, як міжнародні перекази, швидке та доступне засвідчення операцій і незмінні реєстри. Водночас, він відзначив, що деякі активи, наприклад Dogecoin, мають спекулятивний характер.
У свою чергу, керівники криптовалютних компаній, які були запитані на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, Швейцарія, про відсутність значних використань криптовалюти, зазначили, що ці технології ще не розкрили свій потенціал. Деякі відзначили, що проблема полягає у відсутності механізму проведення якісної селекції. Керівник компанії Ripple, Бред Гарлінгхаус, заявив, що їхній фокус полягає у вирішенні проблем міжнародних розрахунків, проте не вбачає значення у валюті, яка не має чіткого сенсу.

Уряд Індії посилює контроль за оподаткуванням криптовалют та впроваджує нові технології для боротьби з ухиленням від сплати податків
Індія запроваджує нові заходи для оподаткування криптовалют, використовуючи сучасні технології. Дохід від цифрових активів зростає, а контроль посилюється. 💰📊🔍✨

Криптовалюти в Японії: перешкоди для інновацій через повільне схвалення регуляторів
Японія стикається з регуляторними перепонами в криптовалютній сфері, які стримують інновації. Експерт підкреслює необхідність змін у культурі схвалення для залучення стартапів 🏦🚀.

Великі банки США проти криптовалют: JPMorgan призупинив співпрацю з біржею Gemini
JPMorgan призупинив співпрацю з криптобіржею Gemini після звинувачень у тиску на фінтех. Виокремлюються побоювання щодо нових регуляцій, які можуть обмежити доступ до банківських даних. 💼📉⚖️

Скандал з LIBRA: Зізнання криптопідприємця про падіння вартості на 99,47%
Скандал навколо токена LIBRA: підприємець Хейден Девіс визнає, що це мемкоїн. Ситуація загострюється через позов інвестора та зустріч з президентом Аргентини. 📉💰⚖️