
Ростех запускає стейблкоїн RUBx на Tron для підтримки бізнесу в Росії
3
Виробник зброї Росії теж хоче свій стейблкоїн — на Tron
Хто ж не хоче мати свій власний стейблкоїн в ці дні? Ну, не варто забувати про російську військову машину.
Криптовалюта знову знаходить свої застосування в Росії, оскільки державний виробник зброї Ростех зараз планує запустити свій власний стейблкоїн, названий RUBx, про що повідомляють російські державні ЗМІ. Цей цифровий токен буде забезпечений рублями і доступний на платформі Tron.
Новинне агентство ТАСС вперше повідомило про це, цитуючи Олександра Назарова, заступника генерального директора Ростеху, який стверджував, що токен буде забезпечений рублями в співвідношенні один до одного.
«Кожен RUBx забезпечений реальними зобов`язаннями в рублях,» — сказав Назаров ТАСС. «Це юридично закріплено.»
Звіт також додав, що Центральний банк Росії схвалив проект, який дозволить компаніям і фізичним особам переміщувати гроші.
Ростех, який головним чином відомий своїм виробництвом зброї — таких як літаки і системи оборони — також виготовляє інші речі, такі як медичні інструменти та автомобільні двигуни. Тепер же — і криптовалютні токени. Крім того, планується запустити платформу для платежів під назвою RT-Pay, використовуючи інфраструктуру банків Росії, відповідно до ТАСС.
Компанія не відповіла негайно на запит Decrypt про коментарі.
Tron — це блокчейн, за яким стоїть TRX, восьма найбільша цифрова монета з ринковою капіталізацією в 26,8 мільярдів доларів. Блокчейн Tron популярний як платіжна мережа для стейблкоїнів, оскільки дозволяє користувачам дешево і швидко надсилати цифрові токени, хоча зазвичай лише в рамках децентралізованих фінансів, де користувачі з`єднуються без дозволу і без розкриття своїх особистостей.
Основні стейблкоїни USD Coin і USDT доступні в мережі Tron, а також в інших блокчейнах, таких як Ethereum і Solana.
Стейблкоїни — це популярні цифрові токени, які забезпечені неволатильними фіатними валютами, такими як долари, євро або, в даному випадку, рублі. Також існують стейблкоїни, забезпечені золотом, хоча вони менш поширені.
Ідея в тому, що криптотрейдери можуть здійснювати швидкі транзакції — такі як купівля Bitcoin і інших цифрових активів — без необхідності використовувати традиційні банківські канали. Стейблкоїни також популярні для платежів і відправлення грошових переказів за кордон, оскільки відправка коштів за допомогою криптовалюти є швидшою і дешевшою, ніж через банки чи послуги грошових переказів.
Стейблкоїни нещодавно стали популярними серед великих компаній, таких як Meta та Amazon, а також великих банків, таких як Bank of America, які всі виявили інтерес до випуску своїх власних токенів. Небанк Revolut також хоче долучитися до цієї справи, як раніше повідомляв Decrypt. Штат Вайомінг в США планує запустити свій власний стейблкоїн в серпні. І це далеко не весь перелік.
Експерти раніше говорили Decrypt, що очікують бурхливий потік стейблкоїнів — можливо, в тисячах — на ринок після ухвалення дружнього законодавства в США. Чому? Стейблкоїни — це великий бізнес, і компанії, такі як Circle, емітент USDC, заробляють мільярди — більш-менш пасивно — вкладаючи долари, які забезпечують їхні токени, у державні облігації США з прибутком.
Росія тепер, схоже, готова вступити в цю гонку — це не перший крок країни в крипту. Вона нещодавно використовувала криптовалюту для уникнення санкцій США та Європи, накладених після вторгнення країни в Україну. Криптографічний майнінг також став легальним у цій країні минулого року.
Президент Володимир Путін також висловлювався про Bitcoin: на публічному форумі минулого року він запитав, хто ж може зупинити Bitcoin та інші електронні платіжні системи. Відповідь? «Ніхто,» — сказав він.

Торгові напруження між США та ЄС: загроза тарифів на сільськогосподарську продукцію та терміни переговорів
Торгові напруження між США та ЄС зростають. Вашингтон пригрозив Брюсселю 17% тарифом на сільгоспекспорт. Трамп вимагає угоди до 9 липня. 🇺🇸⚖️🇪🇺💼⏳

iMBank запускає стабільну криптовалюту на основі корейської вони: новий етап цифрових фінансів у Південній Кореї
iMBank запускає стабільну криптовалюту на основі корейської вони, що може революціонізувати фінансовий сектор Південної Кореї 💰🌐. Цей крок сигналізує про зростаючий інтерес до цифрових активів серед банків. 🚀📈

73% криптоінвесторів підтримують політику Трампа щодо цифрових активів
73% криптоінвесторів підтримують політику цифрових активів Трампа, що свідчить про оптимізм у цій сфері. Виникає питання про баланс між інноваціями та ризиками. 📈💰💡

Nano Labs інвестує $50 мільйонів у BNB, планує стати власником 10% токена
Nano Labs купила BNB на $50 млн, плануючи стати власником 10% токенів. Придбано 74,315 BNB за $672.45. Акції впали на 4.7%. 📉💰