Сенатор Луміс: Цифрові активи - наше майбутнє, США повинні їх прийняти

Сенатор Луміс: Цифрові активи - наше майбутнє, США повинні їх прийняти

3

Сенатор Сінтія Луміс: “Цифрові активи – це майбутнє. Ми можемо либо прийняти їх, або ж програти.”

Сенатор США Сінтія Луміс висловила свої погляди на цифрові активи, заявивши, що вони є майбутнім, і Сполучені Штати повинні або прийняти їх, або залишитися позаду. Міністр фінансів США Скотт Бессент також зазначив у середу, що вважає США провідним напрямком для цифрових активів.

Луміс також підкреслила наприкінці лютого, що США можуть або прокласти шлях для цифрових активів, або залишитися позаду. Вона зробила ці коментарі, намагаючись отримати роз’яснення від Комісії з цінних паперів та бірж (SEC) щодо обмежень на стейкінг цифрових активів, щоб допомогти американським управляючим активами бути конкурентоспроможними на глобальному ринку. Луміс та інші сенатори стверджували, що відсутність можливості використання стейкінгу для криптоемітентів впливає на інвестиційний потенціал цифрових активів ETP у США. Сенатор Сінтія Луміс виступає за те, щоб США прийняли криптовалюту.Цифрові активи – це майбутнє. Ми можемо либо прийняти їх, або ж програти. Між цими варіантами немає нічого.

— Сенатор Сінтія Луміс (@SenLummis) 8 травня 2025

Сенатор США Сінтія Луміс заявила в четвер, що цифрові активи є майбутнім фінансової індустрії. Вона також закликала США прийняти криптовалюти, інакше доведеться їх втратити, адже немає середнього варіанту.

Сенатора також призначили першою головою підкомітету з банківської діяльності Сенату з питань цифрових активів 23 січня 2025 року. Луміс підкреслила, що криптовалюти – це майбутнє, і Конгресу потрібно терміново ухвалити двопартійну законодавчу ініціативу, яка встановить комплексну правову базу для віртуальних активів, якщо США хочуть залишатися глобальним лідером у фінансових інноваціях.

Підкомітету з банківської діяльності Сенату з питань цифрових активів також доручено здійснювати ретельний нагляд за федеральними крипто-регулюваннями, щоб забезпечити дотримання законодавства, включаючи запобігання повторенню операції Chokepoint 2.0.

Луміс також виступає за ухвалення закону GENIUS, вважаючи, що США потрібен цей законопроект, що встановить перше у своєму роді законодавство напередодні можливого ключового голосування за нього у четвер. Комітет з банківської діяльності Сенату просунув закон GENIUS у березні з двопартійною підтримкою.

Сенатор від Вайомінгу стверджує, що законопроект вимагає, щоб усі емітенти стейблкоїнів, навіть ті, що базуються за кордоном, могли блокувати та відновлювати монети, якщо цього вимагатимуть органи влади США. Вона також зазначила, що законопроект створить рівні умови між банківською сферою та торгівлею. Луміс додала, що закон GENIUS забезпечить, щоб стейблкоїни завжди підтримувалися 1:1, що, як вона вважає, запобігатиме дестабілізуючим виводам через спеціально розроблену регуляторну систему.

Урядова представниця визнала, що законопроект чітко вказує, що етичні норми застосовуються до членів Конгресу та старших керівників уряду. Її коментарі з`явилися на фоні нестачі підтримки з боку демократичної партії через занепокоєння з приводу справ бізнесу президента Трампа та його сім`ї, пов`язаних з цифровими активами.

Демократична сенаторка Елізабет Уоррен з Массачусетсу зазначила, що законопроект щодо стейблкоїнів не забезпечує достатньо захисту від корупції, а також не захищає споживачів, фінансову систему та національну безпеку.

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив на засіданні Комітету фінансових послуг Палати представників 7 травня, що адміністрація Трампа прагне, щоб індустрія цифрових активів зайняла лідерську роль у цій сфері.“Ми вважаємо, що Сполучені Штати повинні бути провідним напрямком для цифрових активів. І як члени цього комітету та сенату намагаємося створити хорошу ринкову структуру навколо цього, так, щоб кращі практики США застосовувалися у всьому світі.”

~ Скотт Бессент, Міністр фінансів США.

Бессент вважає, що зусилля адміністрації щодо сприяння створенню чітких регуляторних рамок для цифрових активів сприятим цій меті.

Коли його запитали про наслідки, якщо США не візьмуть на себе лідерство у регулюванні криптоактивів, Бессент згадав про попередню адміністрацію. Він зазначив, що нерегульована та безконтрольна екосистема виникла поза США, де нелегальні учасники зловживали вартістю систем передачі, що призвело до технологічних втрат.

SEC хвилювалася через XRP: витік електронних листів виявляє невизначеність регулятора щодо Ripple у 2021 році.
SEC хвилювалася через XRP: витік електронних листів виявляє невизначеність регулятора щодо Ripple у 2021 році.
SEC у 2021 році сумнівалася у стабільності XRP, виявляючи занепокоєння щодо можливого краху Ripple. Внутрішні листи демонструють невизначеність регуляторів щодо криптоактивів. 📉💼🚨
Переглянути
Арізона створює резервний фонд для Біткоїна та цифрових активів
Арізона створює резервний фонд для Біткоїна та цифрових активів
Арізона створює резервний фонд для Біткоїна, стаючи другим штатом США з такою ініціативою. Губернатор Хоббс підписала законопроєкт 2749 після ветування інвестицій у цифрові активи. 💰🚀
Переглянути
Арізона створює резервний фонд для Bitcoin та цифрових активів
Арізона створює резервний фонд для Bitcoin та цифрових активів
Арізона створює резервний фонд для Bitcoin, ставши другим штатом США з такою ініціативою. Губернатор ветувала інші крипто-закони, але підтримала House Bill 2749✅. новий закон дозволяє зберігати цифрові активи в державному фонді💰.
Переглянути
Політичні перешкоди для законопроекту про стейблкоїни через звязки Трампа з криптовалютами
Політичні перешкоди для законопроекту про стейблкоїни через звязки Трампа з криптовалютами
Законопроект про стейблкоїни GENIUS зіштовхується з опозицією демократів через фінансові звязки Трампа. Політичні перешкоди ускладнюють регуляцію криптоіндустрії. 🚫💰⚖️
Переглянути