- Главная
- /
- Финансы
- /
- Роджерс попереджає про загрозу найгіршої рецесії в історії через політику Америка насамперед та зростаючий борг США
Роджерс попереджає про загрозу найгіршої рецесії в історії через політику Америка насамперед та зростаючий борг США
3
Відомий інвестор Джим Роджерс попереджає, що політика `Америка насамперед` може спровокувати `найбільшу рецесію в історії`, підживлювану зростаючим боргом США, інфляцією та торговими обмеженнями. Джим Роджерс закликає до обережності стосовно економічних наслідків, пов`язаних із торговою політикою США під керівництвом обраного президента Дональда Трампа.
Спілкуючись ізThe Financial Chronicle минулого тижня, Роджерс зазначив, що торгові обмеження, націлені на такі країни як Китай та Індія, шкодять не лише глобальній економічній стабільності, але й самим Сполученим Штатам. Він попередив:
«Політика Трампа `Америка насамперед` зашкодить не тільки Китаю, але й усьому світу. Торгові регуляції не приносять користі нікого. Це погано для світу і для його власної країни.»
Вказуючи на внутрішні фінансові проблеми, Роджерс звернув увагу на інфляцію та зростаючий національний борг як на серйозні загрози для економіки США. Він підкреслив:
«США вже мають економічні проблеми, до яких входить інфляція. Хоча центральні банки знижують ставки, питання інфляції ще не вирішене. Воно повернеться з торговою війною знову з потужнішою силою.»
Прогнозуючи широкомасштабні наслідки, Роджерс додав:
«США мають величезний борг. Коли містер Трамп намагатиметься вирішити економічні проблеми, він зробить помилки, і це погано для світу. Це вплине на весь світ, і ми станемо свідками найбільшої рецесії за всю історію.»
Пропонуючи альтернативи, Роджерс виступив за скорочення витрат і боргів, а не за впровадження торгових обмежень. Він зазначив:
«Америка має зосередитися на скороченні своїх витрат і боргів. Не варто обмежувати торгівлю з Китаєм, Індією чи будь-якою іншою країною. Обмеження в торгівлі лише погіршать ситуацію.»
Звертаючись до інвестиційних стратегій під час економічних спадів, Роджерс підкреслив тривалу вартість товарів, таких як золото. Він порадив:
«Коли приходить неспокій, зазвичай інвестори шукають безпечне укриття... Але долар не є надійною валютою.»
«У періоди рецесії товари, такі як золото, показують добрі результати. Люди інвестують у товари, такі як золото, щоб захистити себе,»
зазначив він на завершення.
Відомий інвестор постійно попереджає про великі економічні спади. У лютому 2018 року він передбачив, що наступний ведмежий ринок буде `найгіршим в нашому житті`, про що він повторив у червні 2023 року, зазначивши, що він може перевищити важкість фінансової кризи 2008 року. Роджерс неодноразово вказував на зростаючий світовий борг і потенційні економічні бульбашки як на значні ризики. Він також висловлював постійні занепокоєння щодо долара США, попереджаючи, що його роль світової резервної валюти зменшується через значний борг США та використання санкцій, які перетворюють валюту на знаряддя.
Цифровые SNB Bills: Швейцария экспериментирует с CBDC для денежно-кредитной политики
Швейцарский национальный банк (SNB) исследует цифровые SNB Bills в рамках CBDC, что открывает новые возможности и вызовы для денежной политики 😲. В Таиланде SCBX тестирует стейблкоин THBX для международных расчетов 🌍💰.
Первый триллионер в мире криптовалют: новая финансовая революция и до новых возможностей
Первый триллионер в мире криптовалют появится благодаря децентрализованным финансам и блокчейну. Эти технологии создадут внеземное богатство и помогут проектам, меняющим человечество. 🚀💰🌍
Как Алекс Беккер видит будущее криптовалют: инвестиции в полезные альткойны вместо мемкойнов
Алекс Беккер считает, что полезные альткойны — лучший способ заработать от 10 до 30 раз на инвестициях, несмотря на их непопулярность. Инвесторы должны понимать риски и принимать технологии для успеха. 🚀💰📈
Канадские инвесторы вновь интересуются копированием торговых сделок на фоне роста рынка криптовалют
Канадские инвесторы вновь проявляют интерес к копированию торговых сделок, превышающему уровень 2021 года. Упрощение платформ и рост числа пользователей способствуют этому тренду. 📈🇨🇦🚀💰