- Главная
- /
- Безопасность
- /
- Готівка залишається королем у злочинах: криптовалюта все менше використовується в незаконних операціях у 2024 році
Готівка залишається королем у злочинах: криптовалюта все менше використовується в незаконних операціях у 2024 році
17
Злочинці продовжують віддавати перевагу грошам у 2024 році, а не криптовалюті. За даними Fortune, новий звіт стверджує, що готівка використовується набагато більше, ніж криптовалюта в незаконній діяльності у світі. Криптовалюта отримала ранню непривабливу репутацію через Silk Road, але число злочинів у 2024 році є дуже малим.
Автори звіту рішуче заявили, що криптовалюта є цінним активом для суспільства, що дотримується закону. Так чи є криптовалюта активом для злочинів?
Центр інформаційного обміну та аналізу криптовалют (ISAC), неприбуткова організація, що зосереджується на безпеці екосистеми криптоактивів, випустив звіт про злочини в цій сфері. Зокрема, незважаючи на ранню репутацію галузі як осередку незаконних дій, звіт стверджує, що готівка популярніша у незаконних операціях.
“Готівка завжди буде королем. [Криптовалюта] дружня до правоохоронних органів, адже за нею стоїть незмінний публічний реєстр. Готівку набагато складніше відстежувати,” – стверджує співавтор Роберт Уітакер в інтерв’ю.
Цей висновок підтверджує попередні дані індустрії про загальне зниження використання криптовалюти у злочинах. Crypto ISAC ставить за мету всебічно дослідити історію цієї тенденції з метою переконати політиків, адвокаційні групи тощо, що технологія блокчейн є цінним інструментом для суспільства, що дотримується закону.
Будь-який погляд на історію злочинів у криптовалюті мусить початися з Silk Road. Коли сайт було закрито у 2013 році, майже 20% усіх транзакцій біткойнів проходило через нього. Очевидно, цей ганебний інцидент є сильним чинником ранньої непривабливої репутації цієї сфери.
Однак Crypto ISAC додає, що готівка використовуються для надзвичайно складних методів відмивання грошей і подібних злочинів у значно більших обсягах. Навіть найпомпезніше розкриті випадки злочинів, пов`язаних із криптовалютою, такі як уникнення санкцій, мізерні в порівнянні з тими ж злочинами, вчиненими з готівкою. Ключовою причиною цього є посилення регулювання навколо криптовалюти.
Звіт категорично стверджує, що публічні, незмінні реєстри роблять криптовалюти недружнім середовищем для незаконних транзакцій. Більше того, регуляції, такі як законодавство Know Your Transaction (KYT), перетворюють дані обміну на цінний ресурс для правоохоронних органів. Як доказ, Crypto ISAC вказує на величезне зниження злочинів у криптовалюті за останні кілька років.
Врешті-решт, звіт завершується закликом до дії, вказуючи шляхи для подальшого зменшення злоумисних криптовалютних транзакцій. Crypto ISAC пропонує зосередитися на глобальних стандартах дотримання норм, ускладнюючи появу безпечних притулків для злочинів.
“Щоб створити найбезпечніше можливе середовище, потрібно міжнародне співробітництво з регуляторами, правоохоронними органами та відповідальними учасниками ринку криптовалют. Вони повинні працювати разом, розробляючи стандарти та кращі практики для вирішення та запобігання незаконній діяльності. Лише через… співпрацю індустрія залишиться на один крок попереду,” – завершив звіт.
Служба юстиции США закрывает PopeyeTools и восстанавливает $283 тыс. в криптовалюте у киберпреступников
Служба юстиции США закрыла сайт PopeyeTools, незаконно предлагающий украденные данные, и конфисковала $283 тыс. в криптовалюте. Три человека обвиняются в киберпреступлениях. 🚫💻💰🔒⚖️
Угроза отравления кода ИИ: ChatGPT советует мошеннический API, из-за чего пользователь теряет $2500 в криптовалюте
Фирма Slowmist предупреждает об угрозе отравления ИИ после инцидента с ChatGPT, который рекомендовал мошеннический API. Пользователи становятся жертвами кибермошенников, теряя средства. ⚠️💰🔒
Upbit возместила 8,5 млрд вон жертвам голосового фишинга после хакерской атаки
Upbit возместила 8,5 миллиарда вон 380 жертвам мошенничества после хакерской атаки. Биржа использует FDS и сотрудничает с полицией для защиты активов пользователей. 💰🔒✨ #крипто
Apple признала уязвимость, угрожающую безопасности пользователей криптовалюты: что нужно сделать для защиты
Apple признала уязвимость, угрожающую безопасности пользователей криптовалюты. Обновите программное обеспечение для защиты от атак через JavaScript. Будьте осторожны! 🚨💻🔐