Новий премєр-міністр Японії та його вплив на криптовалюту
13
Японія: що новий прем`єр-міністр означає для криптовалют
З 27 вересня 2024 року член Ліберально-демократичної партії Шігеру Ісіба був обраний наступним прем`єр-міністром Японії. Але попередня роль Ісіби як міністра оборони та його схильність до податків та прискорення грошових принтерів можуть становити проблему для криптоентузіастів у країні.
Християнин. Військовий експансіоніст. Банкір.
Наступний прем`єр-міністр Японії Шігеру Ісіба — не той, кого багато хто б міг очікувати від прем`єр-міністра в конституційно мирній Японії з шінтоїстським та буддистським населенням. Політик Ліберально-демократичної партії (ЛДП) та колишній міністр оборони прийме керування японською політичною машинерією з 1 жовтня після голосування 27 вересня.
Плани Ісіби загалом?
збільшити податки на інвестиції та доходи, та посилити військову силу. План Ісіби свідчить про продовження шкоди криптовалют в Японії.
Токіо є дивною контракцією сил у сфері криптовалют. Те ж саме можна сказати про всю Японію. Початкове бачення Сатоші Накамото, псевдоніма, під яким відомий творець біткоїна, про електронні гроші P2P, які використовуються вільно без посередництва банків, залишається живим і здоровим у торгових групах, місцевих підприємствах та зустрічах.
Але на стороні регулювання уряду Японії останні роки стали об`єктом гарячої критики з масивними податками на криптовалютні активи та забороною приватних монет на біржах. Проте, торгівля криптовалютами на централізованих біржах, за словами, стрімно зросла в 2024 році.
З виходом колишнього прем`єр-міністра Фуміо Кішіди за двері, що може означати адміністрація Ісіба? По-перше: більші податки на доходи та інвестиції в криптовалюту.
Ісіба заявив, що він хоче зміцнити податки на доходи та інвестиції, звільнивши від цього загального вторгнення тих, хто інвестує через державно схвалені програми, такі як NISA (індивідуальний рахунок збережень Nippon), обмежену програма безподаткових інвестицій у схвалені активи, яка ще не включає криптовалюти (окрім схвалених інвестицій у ETF).
“Я абсолютно не маю наміру піднімати податки на тих, хто збільшив свій дохід через новий NISA,” — зауважив Ісіба.
Проте, повторюючи глобально домінуючу економіку у стилі США, новий прем`єр-міністр хоче збільшити витрати на оборону, підвищити мінімальну зарплату у Японії та уникнути дефляції, все це означає, в дуже базових термінах: принтер иєна гудіє.
Хоча недовіра в національну валюту, болісна оподаткування та девальвація колись вважалися плюсом для користувачів криптовалют, які захищаються від таких подій, більша централізація ринків та відмова від P2P етики призвели до страхів у тримувачів цифрових активів. Один японський користувач X висловив відкрите питання: “Чи буде підвищення податків для криптовалют відбуватися, якщо Ісіба стане президентом?”
Інші користувачі платформи соціальних мереж виглядали, ніби покладалися на надію на якраз таку дружелюбну криптовалютам адміністрацію Ісіби.
Індекс Ніккеі відомий спочатку різким падінням після виборів. Думки військового експансіоніста Ісіби щодо Bitcoin невідомі, безбарвна порада для Банку Японії
На відміну від свого попередника Кішіди, Ісіба ще не висловив словесну підтримку криптовалюти на масштабних технологічних конференціях, і, ймовірно, більше зосереджений на традиційній економіці та питаннях оборони.
Колишній банкір та політик з Тотторі відомий своїм закликом накладати максимальне покарання на військових дезертирів або уникненців призову (припускаючи відновлення приписки в Японії, позицію, яку він підтримує) за відсотка реалізовуваної позиції. Він також висловив міцну підтримку формуванню азійського варіанту НАТО та перегляду пацифістських частин конституції Японії, посилаючись на погрози ракетних атак та загрози зі сторони Північної Кореї.
Ісіба також відомий своєю участю у “першому у історії висилці японських військ за кордон без дозволу Ради безпеки ООН до Іраку в 2003 році.”
Хоча розповсюджена військова активність та експансіоністська військова політика можуть здатися не пов`язаними з криптовалютами на поверхні, більша уніфікація з американським військовим механізмом та зв`язки з конфліктами на Близькому Сході, пов`язаними з Ізраїлем, можуть мати драматичні наслідки на ринку.
Це не кажучи вже про ширшу боротьбу з криптовалютами в Японії, оскільки відомі сторонні, такі як “Лазарева група” КНДР, стануть все більш помітними козлами відпущення під пильним оком Ісіби, що рівноцінно ще більш строгим політикам відомо-своєчасних споживачів обміну.
Але, коли йдеться про фіскальну політику, позиції Шігеру Ісіби є туманними.
Певний сегмент японських інвесторів відчуває певне полегшення, що на посаду не увійшов більш ліберальний опонент, але Ісіба все ще підтримує “акомодаційну” та вільну грошову політику від Банку Японії, а також ймовірно підтримує нещодавні гоші заходи Банку Японії для боротьби з інфляцією.
Що-небудь у плані ефективного “нічого” для мешканців країни вранішнього сонця, які чекають рішучих економічних змін. Особливо з урахуванням поточних проблем інфляції та проблемних єн.
Щодо тих “скелетів” всі ще зацікавлених у вартісному пропозиції Сатоші Накамото про готівку, відірвану від політики та банків, сонце сходить і сходить, як завжди.
Сингапурский Гульф Банк планирует привлечение $50 млн и приобретение стейблкоина до 2025 года
Сингапурский Гульф Банк планирует привлечь $50M для покупки стейблкоина в 2025 году. Это укрепит его позиции в цифровых финансах и улучшит платежные услуги. 💰🌍🚀
Премия MicroStrategy на Bitcoin вернулась к уровням 2021 года
Премия MicroStrategy на Bitcoin вернулась к уровню 2021 года, несмотря на критику стратегии компании. Акции выросли после коррекции, но риски остаются. 📈💰🔍
Кто станет Министром торговли? Говард Латник и 5% доля Tether на фоне политических изменений
Cantor Fitzgerald под руководством Латника купил 5% Tether на $600 млн. Его назначение Министром торговли может повлиять на регулирование стейблкоина. 😮💼💰🔍🇺🇸
Кантр Фицджеральд покупает 5% Tether: влияние нового министра торговли на регулирование криптовалют
Cantor Fitzgerald купил 5% Tether на фоне назначения Ховарда Латника министром торговли. Это создает вопросы о влиянии его роли на регуляцию стейблкоинов в США. 💰⚖️#крипта #Tether