Тестування спонтанних роздач токенів на блокчейн-фреймворках ідентифікації
11
Віталік Бутерін підтримує проведення спонтанних роздач як тестове поле для блокчейн-фреймворків ідентифікації
Проекти криптовалют велику увагу приділяють стимулюванню для привернення інтересу до свого бренду та продуктів. Спонтанні роздачі виступають як стратегія з двояким ефектом, одночасно знайомляючи користувачів з проектом та винагороджуючи їх, ефективно діючи як об`єднана маркетингова та винагородна система.
Цього року було проведено добру кількість спонтанних роздач. Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін виділив потенціал спонтанних роздач як початкового використання Zero-Knowledge (ZK) та блокчейн-фреймворків для ідентифікації, акредитації та атестації.
Бутерін виступив на К 28 серпня, де він описав основні цілі спонтанних роздач, підкреслюючи важливість спрямованості на членів спільноти, винагородження внесків та збереження балансу між егалітарним розподілом та опором проти експлуатаційних тактик.
Бутерін аргументував, що ці цілі тісно відповідають властивостям, які спрямовані на досягнення фреймворки ідентифікації та акредитації. Він вважає, що використання випуску токенів для спонтанних роздач надає ідеальну можливість для бета-тестування та уточнення цих фреймворків у викликовому середовищі, як детально описано в його недавній публікації про `принципи плюралізму`.
Бутерін подальше розвинув ідею, що роздача токенів безкоштовно не є єдиним ефективним підходом. Він вказує, що розпродажі зі знижкою, де знижений рівень базується на ступені членства або внеску, який може продемонструвати кожен, можуть бути також досить життєздатним методом.
Цей підхід не тільки допомагає ширше розподілити запас токенів, але й винагороджує нефінансових учасників, забезпечуючи учасників, які мають `власну ставку в грі`. Бутерін також зазначив, що техніки, використовані для роздач, можуть бути застосовані до цих розпродажів зі знижкою.
Він посилається на пов`язану концепцію, запропоновану CT та Idena Network, яка полягає в субсидуванні процентних ставок для менших рахунків як альтернативу Базовому Доходу (UBI), проводячи паралелі з системою Центрального Фонду Фінансової Підтримки (CPF) Сінгапуру, яка реалізує подібну стратегію.
Партнерство MetaHub Finance и Ginoa: Новые горизонты для блокчейна и цифровых активов с ИИ и Web3
MetaHub Finance и Ginoa объявили о сотрудничестве для улучшения торговли цифровыми активами с помощью ИИ и Web3. Это шаг к повышению прозрачности и эффективности в блокчейн-секторе. 🤝🚀🌍🎉✨
The Graph представляет новый стандарт данных GRC-20 для Web3
The Graph представил стандарт GRC-20 для Web3, заменяющий RDF. Он оптимизирует структуру данных для децентрализованных приложений, улучшая связь информации. 📊🌐💡 #Web3
Units Network и GT Protocol: Партнёрство для Революции в Web3 и Доступе к Инвестициям
Units Network и GT Protocol объединили усилия для создания инновационных инструментов Web3, улучшая доступ к рынкам DeFi, CeFi и NFT через мощные решения на основе ИИ. 🌐🤝💼
Кошелек Tangem интегрирует Solana через WalletConnect для безопасного доступа к децентрализованным приложениям
Кошелек Tangem интегрируется с Solana через WalletConnect, обеспечивая безопасный доступ к dApps. Это открывает новые возможности и упрощает взаимодействие с Web3. 🚀🔒✨