Коли ставати песимістом щодо біткоїна: аналіз он-чейн метрик
11
Коли слід бути песимістичним щодо біткоїна? Відповідь від аналітика за допомогою он-чейн метрик
Аналітик, який використовує он-чейн дані, пояснив сигнали в кількох метриках, щоб визначити, чи біткоїн перебуває в песимістичній фазі. Ці показники біткоїна можуть бути використані для визначення сигналів ринку ведмедів
У новому пості на X, он-чейн аналітик Checkmate відповів користувачеві, який цікавився про метрику он-чейн, що показує, коли час ставати песимістом стосовно криптовалюти.
Checkmate поділився двома показниками: моментом реалізованого прибутку/збитку короткострокових утримувачів та моментом відношення MVRV короткострокових утримувачів. `Короткострокові утримувачі` (STHs) тут відносяться до інвесторів біткоїна, які купили свої монети протягом останніх 155 днів, що означає, що обидва ці показники стосуються лише недавніх покупців на ринку.
Спочатку `Момент реалізованого прибутку/збитку` вимірює, як і його назва, момент у відношенні прибутку та збитку, який короткострокові утримувачі реалізують через свою продаж.
Згідно з аналітиком, час ставати песимістом, коли осцилятор внизу цього графіка стає червоним (відповідає негативному моменту в реалізованому прибутку/збитку STH).
Графік показує, що цей осцилятор набував негативних значень незабаром після встановлення максимуму усіх часів (ATH), і з того часу залишався у цій області. І справді, поки цей показник був у цих значеннях, біткоїн переживав складний період.
Другий показник `Момент відношення MVRV короткострокових утримувачів` працює подібно та стежить за відстанню між відношенням ринкової вартості до відзначеної вартості (MVRV) для цієї групи та її 155-денним рухомим середнім (MA).
Відношення MVRV - це популярний показник, який нам говорить, як вартість, утримувана інвесторами (капіталізація ринку), порівнюється з тим, за що вони придбали свої монети (реалізована капіталізація). Іншими словами, цей показник надає інформацію про нереалізований прибуток/збиток утримувачів.
Отже, тоді як реалізований прибуток/збиток відстежує чистий прибуток/збиток, який інвестори збирають через свою продаж, цей показник говорить про прибуток/збиток, який їм ще належить прийняти.
За даними моменту показника для відношення MVRV специфічно для короткострокових утримувачів:
За даними аналітика, так само, як з першим показником, цей також даває ведмежий сигнал, коли момент стає червоним. Як показує графік, відношення MVRV короткострокових утримувачів було нижче свого 155-денного MA протягом того ж періоду, що дає підтвердження сигналу.
Біткоїн піднімався до рівня $62,000 раніше на тижні, але актив зараз втратив позиції, оскільки тепер він знову на рівні $57,800.
Биткойн на фоне банковских кризисов: рост на $2 триллиона и оптимизм в цифровых активах
Биткойн вырос на $2 триллиона на фоне потерь в $515 миллиардов в банковском секторе США. Традиционные банки теряют доверие, в то время как BTC и DeFi становятся популярными. 🚀📈💰🔗💡
Южная Корея отказывается от создания резервов биткойнов, выбирая безопасность и стабильность над риском.
Южная Корея отклоняет планы создания резервов биткойнов, выбирая осторожность и защиту инвесторов. FSC продолжает следить за рынком, prioritizing stability. 🔍💰🔒
Биткойн на грани $100,000: чистый отток с бирж и активизация розничных инвесторов
Биткойн за неделю потерял $6 млрд на биржах. Активность крупных держателей снизилась, но розничные инвесторы активизировались. Биткойн консолидировался вокруг $98,000. 📉💰🚀
Биткойн на грани коррекции: препятствия на пути к $100,000 и прогнозы на будущее
Биткойн сталкивается с сопротивлением на уровне $100,000, возможна коррекция до $90,000. Оптимизм сохраняется, но медвежьи сигналы требуют внимания. 📉💰🧐✨