Небезпека шахрайства через SMS: як захистити свої криптоактиви

Небезпека шахрайства через SMS: як захистити свої криптоактиви

Основна європейська криптовалютна біржа Bitpanda випустила критичне попередження для своїх користувачів та широкої криптоспільноти, попереджаючи про збільшення спроб шахрайства і обману, що спрямовані на акаунти користувачів через SMS. Попередження, опубліковане через офіційний акаунт X Bitpanda, має на меті захистити користувачів від потрапляння жертвою цього типу обману.

У нещодавньому пості Bitpanda попереджує криптокористувачів бути обережними з фальшивими шахрайськими повідомленнями, додаючи, що ніколи не буде просити користувачів подзвонити або відправити кошти куди-небудь.

  • Уникаємо шахрайських SMS-повідомлень - шахрайські повідомлення можуть виглядати поруч з легітимними. Bitpanda ніколи не попросить вас подзвонити або відправити кошти куди-небудь.

Це попередження підкреслює зростання винахідливості шахрайів, які тепер можуть робити свої повідомлення поруч з легітимними комунікаціями від довірених джерел. З підвищенням популярності цифрових активів спроби фішингу та шахрайські повідомлення стають більш поширеними, тому для користувачів критично важливо залишатися бджолами та вживати кращі практики для захисту своїх активів.

У 1-хвилинному, 15-секундному відео, опублікованому разом із твітом Bitpanda, криптобіржа зазначила, що у неї немає вхідних номерів телефонів, що означає, що вона ніколи не попросить користувачів передзвонити, подзвонити на певний номер телефону або вимагати вони передати кошти куди-небудь з будь-якої причини.

Bitpanda також зазначила, що ніколи не буде запитувати баланс акаунта користувача, пароль, 2FA або SMS-коди, пішла далі, щоб запропонувати практичні поради з безпеки.

  • По-перше, криптокористувачі повинні переконатися, що використовують лише офіційні посилання. Закладання легітимних веб-сайтів може стати в нагоді, скористатися випадковими результатами пошуку.
  • По-друге, залишайтесь спокійними, оскільки шахраї зазвичай створюють штучний тиск, щоб змусити жертв обережно. Криптокористувачам слід відвести час для оцінки ситуації та перевірки будь-яких запитів перед дією.
  • По-третє, криптокористувачі повинні уникати посилань. Вони ніколи не повинні клікати на посилання у непопрошених повідомленнях, навіть якщо вони здаються легітимними. Користувачі також завжди повинні перевіряти достовірність повідомлень.

Як запобіжний захід, користувачі криптовалют повинні захищати свою особисту інформацію, ніколи не розголошуючи паролі, 2FA або будь-яку іншу конфіденційну інформацію та, нарешті, повідомляти про підозрілу діяльність.

Два задержано по делу о краже криптовалюты на $243 млн
Два задержано по делу о краже криптовалюты на $243 млн
Криптовалютная кража на $243 млн. В результате расследования задержаны два человека. Более $9 млн были заморожены. Киберпреступники использовали украденные средства на покупку роскошных товаров. ФБР произвела облаву в Майами. Нет комментариев от полиции. 🕵️‍♂️🔒🛡️🚓
Просмотреть
Протокол Ethena Labs приостановил деятельность после взлома учетной записи - важное уведомление
Протокол Ethena Labs приостановил деятельность после взлома учетной записи - важное уведомление
Ethena Labs приостановила деятельность из-за взлома сайта. Пользователям рекомендуют не взаимодействовать с поддельными сайтами. ⚠️⛔
Просмотреть
Мошенники на крипторынке: фальшивые проекты и убытки.
Мошенники на крипторынке: фальшивые проекты и убытки.
Обзор: Фальшивые проекты используют имя Трампа для мошенничества. Мошенники заработали миллионы на фальшивых токенах WLFI. Даже официальный запуск еще не состоялся, но уже тысячи потеряли деньги. 😡🚨
Просмотреть
Пять ключевых признаков криптовалютной схемы Понзи
Пять ключевых признаков криптовалютной схемы Понзи
Обзор: Схемы Понзи в криптовалюте - ждут убытки. Избегай фейковых сайтов и продавцов. Доходы не гарантированы, будь внимателен! 🚫💰
Просмотреть