Боротьба з рекламою шахрайських криптопропозицій

Боротьба з рекламою шахрайських криптопропозицій

6

Що можна зробити з рекламою шахрайських криптопропозицій?

Реклама шахрайських криптопропозицій, обіцяюча величезне багатство, з`являється на Facebook вже кілька років, проте здається, що мало що робиться для того, щоб припинити це раз і назавжди.

Щотижня кількість наглих реклам шахрайських криптопропозицій онлайн - а також не підозрюючі жертви, які втрачають великі суми грошей - продовжує зростати.

І для того щоб усе було гірше, вони часто зустрічаються на соціальних мережах, які найбільше довіряються, зокрема Facebook і X.

Обидва техгіганти програють у боротьбі за захист своїх користувачів від шахраїв, які намагаються привернути їх занадто добрими, щоб бути правдивими, криптовкладеннями.

Багато з цих фальшивих оголошень наслідують офіційні новинні сайти і містять неправдиві цитати від знаменитостей у спробі створити відчуття довіри.

І хоча їх швидко знімають після повідомлення, це схоже на гру у `Whac-A-Mole`, де тільки представляється ще десятки.

Але наскільки велика проблема, і що можуть зробити соціальні мережі, щоб остаточно винищити шахрайську рекламу?

Вам також може сподобатися:

  • Google «проспав» на криптоглибоких шахрайських шахраях
  • Позови навколо

Видатні особистості втомилися від того, що їх імена та фотографії використовуються в шахрайських рекламах - що призвело до того, що деякі з них виступили проти сайтів, на яких вони з`являються.

Одним із перших, хто звернувся до суду, був британський журналіст Мартін Льюїс, відомий як `Експерт з економії` за його поради з особистих фінансів.

Оскільки він давно є довіреною особою у фінансових питаннях, легко уявити, як когось може заманити фальшива реклама, яка обіцяє унікальну можливість життя.

У квітні 2018 року він подав позов до Facebook про клевету з метою тиску на компанію з метою посилення її зусиль у запобіганні появи цих оголошень.

До січня 2019 року Льюїс досяг урегулювання, яке включало в себе пожертву в розмірі 3,8 мільйона доларів на новий, незалежний проект, який був покликаний боротися з обманом.

Це був, безумовно, крок у правильному напрямку. Але понад п`ять років по тому, користувачі Facebook по всьому світу все ще натикаються на ці небезпечні сторінки.

Свідчення того, що історія повторюється, австралійському мільярдерові тепер дозволено позиватися проти Meta з вимогою, що Facebook також заробив на цих оголошеннях.

Ендрю Форрест стверджує, що тисячі людей втратили мільйони доларів після того, як минулого року на соціальній мережі було розміщено понад 1000 реклам.

Один з аргументів, яким користуються американські інтернет-компанії, - це Розділ 230 Закону про порядок спілкування, який стверджує, що вони не можуть бути відповідальні за контент, опублікований третіми сторонами. Але суддя відмінив спроби Meta відхилити справу з цього приводу.

Як це відбувається?

BBC News нещодавно написав глибоке дослідження шахрайських рекламних оголошень, зазначаючи, що їх брендування часто використовувалося злочинцями.

Вони пояснили, що шахраї можуть обманювати системи виявлення Facebook, запускаючи оголошення, які, здавалося б, йдуть до законного джерела, а потім швидко перенаправляють користувачів.

Компанія каже, що зараз вживає заходів для того, щоб зупинити шахраїв, які використовують цей прийом.

Шахрайські оголошення стали набагато поширенішими на X після того, як Ілон Маск став власником - і іноді навіть зробив сайт практично непридатним для використання.

Проте ця певна соціальна мережа має власну проблему: зловмисники вміють заволодіти аккаунтами людей з мільйонами читачів.

Лише торік 50 Cent розкрив, що його профіль на X та веб-сайт були захоплені хакерами для просування шахрайської схеми `помповання та викидування` криптовалюти - при цьому репер підкреслив, що він не мав нічого спільного з цим проектом.

«Той, хто це зробив, заробив $3,000,000 за 30 хвилин», - заявив він в Instagram.

Загалом, здається, що не було багато успіху у зробленні реклами шахрайських криптопропозицій в минулому.

Це велика проблема для індустрії криптовалют зокрема, оскільки вона намагається виграти довіру громадськості та позбутися свого зображення `Дикого Заходу`.

Так от... що можна зробити щодо цього всього?

  • Ну, регуляторам може доречно посилити свої дії.
  • У Великій Британії одна з розгляданих політик може передбачати зобов`язання соцмереж платити штраф у розмірі 10% від свого глобального річного доходу, якщо вони не зможуть захистити користувачів. Це може змусити їх притомитися та звернути увагу.
  • І хоча штучний інтелект широко використовується для створення цих фальшивих оголошень, інструменти ШІ можуть також грати цінну роль у виявленні їх до того, як вони набудуть популярності.

Meta раніше визначила, що шахрайські оголошення стають все більш складними, і вона забезпечила можливість легко повідомляти про фейкові оголошення будь-яким користувачем. Тим часом, X каже, що їхні команди `працюють цілодобово для захисту платформи`.

На жаль, це ймовірно буде проблема, яка стане гірше, перш, ніж покращиться.

Вам також може сподобатися:

  • Чи наближається найбільший обвал криптовалюти?
Служба юстиции США закрывает PopeyeTools и восстанавливает $283 тыс. в криптовалюте у киберпреступников
Служба юстиции США закрывает PopeyeTools и восстанавливает $283 тыс. в криптовалюте у киберпреступников
Служба юстиции США закрыла сайт PopeyeTools, незаконно предлагающий украденные данные, и конфисковала $283 тыс. в криптовалюте. Три человека обвиняются в киберпреступлениях. 🚫💻💰🔒⚖️
Просмотреть
Угроза отравления кода ИИ: ChatGPT советует мошеннический API, из-за чего пользователь теряет $2500 в криптовалюте
Угроза отравления кода ИИ: ChatGPT советует мошеннический API, из-за чего пользователь теряет $2500 в криптовалюте
Фирма Slowmist предупреждает об угрозе отравления ИИ после инцидента с ChatGPT, который рекомендовал мошеннический API. Пользователи становятся жертвами кибермошенников, теряя средства. ⚠️💰🔒
Просмотреть
Upbit возместила 8,5 млрд вон жертвам голосового фишинга после хакерской атаки
Upbit возместила 8,5 млрд вон жертвам голосового фишинга после хакерской атаки
Upbit возместила 8,5 миллиарда вон 380 жертвам мошенничества после хакерской атаки. Биржа использует FDS и сотрудничает с полицией для защиты активов пользователей. 💰🔒✨ #крипто
Просмотреть
Apple признала уязвимость, угрожающую безопасности пользователей криптовалюты: что нужно сделать для защиты
Apple признала уязвимость, угрожающую безопасности пользователей криптовалюты: что нужно сделать для защиты
Apple признала уязвимость, угрожающую безопасности пользователей криптовалюты. Обновите программное обеспечение для защиты от атак через JavaScript. Будьте осторожны! 🚨💻🔐
Просмотреть