Угода про 4 млн $ в справі NBA Top Shot NFT
8
Dapper Labs досягла угоди про вирішення спору на суму 4 мільйони доларів в справі NBA Top Shot NFT
Dapper Labs, компанія, що стоїть за NBA Top Shot та іншими відомими онлайн-колекціонками, уклала угоду у справі класової дії, яка тривала кілька років, з незадоволеними клієнтами, які аргументували, що Top Shot NFTs становлять незаконно пропоновані цінні папери, заяви суду виявили у понеділок.
Згідно з угодою, Dapper виплатить 4 мільйони доларів позивачам у справі, розповів генеральний директор компанії Рохам Гарегозлу Decrypt. Ці кошти включають грошові відшкодування за претензії позивачів і також покриють витрати на юридичні послуги.
У разі затвердження угоди позивачі відмовляться від будь-яких майбутніх прав на те, щоб твердити, що Top Shot NFTs - це цінні папери, що розповів Гарегозлу.
`Угода забезпечує юридичну чіткість та звільняє команду Dapper Labs від фокусу на основне завдання - наданні неперевершених вражень для своїх основних користувачів`, - сказав виконавчий директор.
У лютому минулого року федеральний суд RULED - у важливому розгубленні для Dapper - що позов може продовжитися, оскільки Top Shot NFTs `правдоподібно` відповідали визначенню пропозиції цінних паперів.
Ключовими для вироку було те, що Top Shot NFTs існують на блокчейні Flow, яку спочатку розробила Dapper. Суддя вважав Flow `приватним` блокчейном, на відміну від мереж, як Bitcoin або Ethereum, які не контролюються жодною єдиною сутністю.
Крім того, суддя знайшов, що заяви, зроблені Dapper та його представниками, включаючи Гарегозлу, наводили на думку, що колекціонки збільшаться вартість з часом.
Компанія наполягала на тому, і Гарегозлу підтвердив сьогодні, що Flow достатньо децентралізований і поза контролем Dapper, оскільки мережу підтримує незалежний Фонд Flow.
Проте співзасновник Dapper додав, що заявники власили умови `певних бізнес-змін` в компанії як умову угоди. Ці вимоги, які були прийняті Dapper, включають передачу компанії будь-яких токенів FLOW в її володінні Фонду Flow.
Інші вимоги, такі як дозвіл третім ринкам окрім Dapper здійснювати угоди з Top Shot NFTs і опрацювання видачі коштів у більш своєчасний спосіб, було вже усунено роками тому.
Коли позов був поданий у 2021 році - в розквіт цифрового буму активів - це була одна з перших випробувань статусу безпеки NFTs. З тих пір значні частини ринку криптовалютних токенів зазнали критики від американських регуляторів.
Окрім відомих виняткових обставин і певних фактів, NFTs здається, що - принаймні, наразі - уникнули зрепудіації всього класу активів.
Банан за 6,2 миллиона: как искусство и мемы переплетаются в современном мире
Основатель Tron, Джастин Сан, купил банан, заклеенный скотчем, за 6,2 миллиона долларов, подчеркивая связь между искусством и мемами. Это событие поднимает вопросы о ценности современного искусства. 🍌💰🎨
98% NFT-дропов 2024 года не приносили прибыли; только 0,2% успешных проектов неумолимо указывают на переполнение рынка и падение интереса пользователей к NFT.
Исследование показало, что 98% NFT-дропов 2024 года провальные, с прибылью только у 0,2%. Нехватка интереса и уникальности создаёт трудности для создателей. 📉💔🎨💡🚫
Рекламная кампания Rekt Drinks: как крипто-сообщество помогает запускать успешные физические продукты
Rekt Drinks успешно продали 222k банок за 48 часов, используя крипто-сообщество для запуска. Бренд демонстрирует, как Web3 помогает создавать лояльные сообщества и генерировать доход. 🥤🚀🌍
Объем продаж NFT вырос на 16,1% на фоне роста крипторынка, биткойн обошел Solana и достиг новых высот
Объем продаж NFT вырос на 16,1% до 96,1 млн долларов. Биткойн достиг нового рекорда, а капитализация крипторынка составила 2,6 трлн долларов. Сократилось число покупателей NFT. 💰🚀📈🖼️