Цифрові активи: чи триватиме бичий біг?

Цифрові активи: чи триватиме бичий біг?

Цифрові активи знову зростають, але чи можна сказати, що бичий біг тут, щоб залишитись? | Думка

Розкриття: Погляди та думки, висловлені тут, належать виключно авторові і не представляють погляди та думки редакції crypto.news.

У 2016 році британський документаліст Адам Кертіс випустив фільм під назвою `Гіпернормалізація`, це його критика еволюції природи влади в міжнародній системі або, точніше, відсутності влади, про яку небагато хто хоче визнати. У 2024 році наша міжнародна система є складнішою та менш стабільною, ніж вона була всього лише вісім років тому. Фактично, війна в Європі, геополітика на Тихому океані та військовий конфлікт на Близькому Сході поставили стратегічні питання щодо того, куди рухається світ у цьому моменті, та хто, якщо хтось, буде його очолювати. Але що мають ці справи спільного із цифровими активами? Вибач, що розтягую.

Ти можеш також сподобатися:

Міжнародні фінанси давно вийшли за рамки держави, часто звертаючись до оффшорних фінансових центрів. Тим часом, глобальні компанії зазвичай спиралися на свою національну ідентичність, наприклад, американські фірми чи італійські фірми, щоб утверджувати значну частину своєї репутації, позиціонування, і, найважливіше, рівень захисту, яку вони отримують у зв`язку із національним інтересом – подумайте про Ford проти Ferrari. Хай буде воно добре чи погано, давайте просто приймемо це наразі.

  • Інфляційний шахрайство
  • Демократизація активів
  • Можливість величезних прибутків

Ці причини часто є суб`єктивними і розуміються по-різному в залежності від економічних, географічних, соціологічних, гендерних і навіть психологічних профілів, що призводить до різних торговельних рішень та підходів на рівні країни, статі та індивідуального рівня багатства. Хоча ідеї забезпечення, демократизовані видачі та стабільності є, як мінімум, складними або ж, у великій мірі, питаннями, під цими лежать централізовані питання довіри, влади та доступності. Перехід від традиційних фінансів

  1. Доступність до цифрових активів
  2. Відсутність бар`єрів для торгівлі
  3. Зниження вартості доступності

У відсутності економічних можливостей на національному рівні люди по всьому світу почали шукати прибуток від активів, що є більш спекулятивними, ніж традиційні облігації, акції та нерухомість, які в значній мірі стали недосяжними. Це пов`язано із відсутністю економічних можливостей та довіри до фінансових систем так само, як і з вірою у те, що цифрова економіка на майбутнє через web3 може чи буде.

Окремо рішення Комісії з цінних паперів та бірж США схвалити Bitcoin ETF робить дві історичні речі. У першу чергу, це означає, що цифрові валюти офіційно стали класом активів у очах регулятора найбільшої економіки та фінансових ринків у світі – інші підуть по цій траєкторії. У другу чергу, для традиційних фінансових установ, які боролися за ETF, альткоїни стали офіційною альтернативною угодою та, отже, офіційною брамою до ринків цифрових активів, які базуються на ТрейдФі.

Spot Bitcoin ETF займає головну сцену, але що насправді чекає попереду? | Думка

На найбільш простому рівні ці потужні—і впливові—фінансові установи прагнуть відповідати потребам клієнтів, заробляти гроші на торгівлі, чи бути частиною цифрової економіки активів. Це також конфлікт динаміки влади. Влада не для частки ринку, а для контролю над глобальним явищем: розпад централізованої влади від основних владних структур до багатополярної системи, в якій цифрові активи складають лише частину. Вірно, вартість ринків цифрових активів далеко не настільки велика, як у провідних ринках акцій світу, розвинених валових внутрішньо країневих продуктів або загального рівня світового багатства. Однак у цій сукупності не часто задаються два питання: Чи потрібно це? і Що буде заважати їм зростати експоненціально через одне певне питання чи момент у часі? Чи триватиме бичий біг?

Від цього залежить, коли ви вважаєте, що він почався та динаміку, що його призвела. Історики майбутнього розповідатимуть нам, коли почалося підіймання, але дві моменти виділяються як потенційні початкові точки: дно ціни BTC у 2023 році та схвалення ETF у 2024 році.

Хоча всі бичі біги завершуються—не помиляйтесь,—тим, що робить останній бичий ринок складним, є множина факторів, що впливають на нього, таких як влада, довіра та доступність. Крім того, дивне співвідношення між цифровими активами та реальною економікою є так само складним (якщо не ще складнішим) та менше зрозумілим, ніж співвідношення між традиційними фінансовими ринками та реальним світом.

  • Наприклад, у періоди рецесії очікувайте зниження цін та попиту та спад споживання ризикованих активів. Проте, так само, як економіки всього світу стикаються з економічними викликами, можливими рецесіями та структурними вакуумами влади, цифрові активи потрапили в період розвитку, який багато хто очікує продовжуватися далі в 2024 році та можливо й далі.

Слід мати на увазі, що ринки цифрових активів залишаються поза піковими значеннями щодо розмітки вартості. Тим не менш, більш широкі політико-економічні чинники, а також те, що становить ринок, відрізняються від попереднього піку. Більше того, оскільки зростає використовуваність, розвивається web3, триває розпад міжнародних систем та традиційні фінансові установи приносять свою мотивацію та наміри, сутність цифрових активів залишається незмінною та таємничою, навіть якщо водії більш відкриті для обгляду.

Читайте більше: Потенційний вплив поділу Bitcoin на ринок криптовалют | Думка Robert Quartly-Janeiro

Роберт Квартлі-Джанейро є головним стратегом в Bitrue, платформі обміну криптовалют. Роль Роберта полягає у вдосконаленні позиціонування Bitrue, зовнішніх відносин, стратегічного планування та зростання в цей критичний момент для галузі. У Роберта є досвід у інвестиційному банкінгу, управлінні інвестиціями, стратегічних консультаціях та комунікаціях. Він працював з різними класами активів, стилями інвестування, географіями та стратегічними та репутаційними викликами. Він має ступінь магістра з бізнесу та фінансів та ступінь бакалавра з міжнародних відносин та економіки. Роберт є членом Королівського географічного товариства (RGS) та Королівського товариства за мистецтво, виробництво та торгівлю (RSA).

Обзор рынка криптовалют: BTC в районе $63K, падение WIF на 10% ежедневно
Обзор рынка криптовалют: BTC в районе $63K, падение WIF на 10% ежедневно
Цена BTC вернулась к $63K, WIF снижается на 10% ежедневно. BTC снизилась после ФРС, альты также в красной зоне. Биткоин упал до $63K после роста до $64K. Уровень коррекции отмечен. BTC начал слабое восхождение. Альты в коррекции, TON, AVAX, NEAR снижаются. WIF снижается на 10%, общая капитализация сократилась до $2.3 триллиона. 📉
Просмотреть
Надежды на рост XRP: анализ и прогноз
Надежды на рост XRP: анализ и прогноз
Топ аналитик считает, что XRP готовится к восходящему тренду, демонстрируя обнадеживающие признаки. Другие аналитики предсказывают потенциальный рост цены, указывая на сжимающиеся графические образцы. Рынок криптовалют становится бычьим, привлекая инвесторов после снижения процентных ставок Федеральной резервной системы США. ⬆️📈🔮
Просмотреть
DOGS Token и другие токены Telegram внизу
DOGS Token и другие токены Telegram внизу
DOGS Token упал на 8%, развитие Telegram кризиса. Цена DOGS $0.0009218. Toncoin (TON) -5%, Notcoin (NOT) -7%. Прогноз DOGS негативный, RSI 37.48, инвесторы не заинтересованы, тренд к снижению. ⬇️⚠️
Просмотреть
SEI: прорыв 27-дневного максимума - восходящий тренд.
SEI: прорыв 27-дневного максимума - восходящий тренд.
SEI поднимается после прорыва 27-дневного максимума. Рост DeFi и прорыв нисходящего клина укрепляют SEI. Технический прорыв поддерживается, но наблюдается неопределенность от OBV и CMF. ФРС поддерживает рынок. SEI торгуется по $0.3665, следующий уровень $0.43 ⬆️⚡📈
Просмотреть