Mastercard розширює програму Start Path для стартапів блокчейну
10
Mastercard вітає 5 нових учасників в акселераторі блокчейну.
Mastercard (NASDAQ: MA) оголосив про розширення своєї програми інкубатора для стартапів, щоб включити стартапи блокчейну, з французьким емітентом картки Kulipa та британським стартапом інфраструктури блокчейну Parfin у першій групі.
Mastercard запустив Start Path у 2014 році, і протягом останнього десятиліття підтримав понад 400 стартапів з 50 країн. Ці компанії після закінчення програми залучили понад 15 мільярдів доларів.
Платіжний гігант розширив програму для включення стартапів, які розвивають децентралізовані рішення. У рамках програми Start Path Blockchain and Digital Assets, Mastercard має намір пропонувати чотиримісячну програму для допомоги першій групі з п`яти стартапів розширити варіанти використання та пропонувати кращий досвід користувачеві.
Mastercard буде з`єднувати цих п`ятьох стартапів з експертами у сфері фінтеху та платежів, щоб дослідити, як їхні рішення з блокчейну можуть вирішувати інші реальні проблеми поза їхніми основними цільовими ринками.
“При зростанні цифрових активів, Mastercard прагне використовувати можливості для підтримки та співпраці зі стартапами для побудови майбутньої інновації блокчейну та цифрових активів через програму співпраці зі стартапами Start Path,” - прокоментувала Сабріна Тарані, виконавчий віце-президент Mastercard з програм міжнародного фінтеху.
До п`ятірки входять Kulipa, французький стартап, що випускає криптоплатіжну картку для некастодіальних гаманців з інтеграціями Apple Pay (NASDAQ: AAPL) та Google Pay (NASDAQ: GOOGL).
“Через Mastercard Start Path ми маємо можливість відкривати нові способи розширення фінансового включення зручними та глобальними платежами стабільних монет,” - прокоментував Аксель Катель, засновник.
Інші учасники - Parfin, британська компанія, послуги якої дозволяють головним фінансовим фірмам інтегрувати блокчейн-рейки; американська компанія Triangle, чиї рішення з блокчейну обслуговують ринок вуглецевих кредитів; бельгійський Venly, яка пропонує платформу Web3 для розробників; та заснована в Сінгапурі Peaq, чия увага скерована на децентралізовані фізичні інфраструктурні мережі (DePIN).
“Цей динамічний набір стартапів отримає доступ до нашої мережі партнерів, включаючи можливості менторства та ресурси для підтримки їх масштабування та досягнення нових ринків,” - додала Сабріна Тарані з Mastercard.
Mastercard продовжує інвестувати в блокчейн в очікуванні на прийдешнє настання змін у галузі фінансових послуг. Тиждень тому вона поєдналася з Kima, ізраїльським протоколом платежів на базі блокчейну P2P, щоб розробити “кредитну картку DeFi.”
Mastercard також співпрацювала з іншими головними гравцями, такими як JPMorgan (NASDAQ: JPM) та Citigroup (NASDAQ: C), на токенізації блокчейнів та продовжує подавати заявки на патенти з блокчейну.
Проект Guardian: новий підхід до фінансових ринків через токенізацію з Chainlink
Проект Guardian з Chainlink переосмислює фінансові ринки через токенізацію активів, прагнучи підвищити ліквідність та ефективність в екосистемі цифрових активів. 💰🌐🔗
Партнерство MetaHub Finance та Ginoa: новий крок у світі блокчейн-інновацій з використанням AI та Web3
Партнерство MetaHub Finance з Ginoa обіцяє революцію в торгівлі цифровими активами завдяки штучному інтелекту та Web3. Компанії планують втілити інновації та підвищити прозорість ринку. 🤝🚀🎉✨
The Graph презентує новий стандарт GRC-20 для Web3: революція в індексації даних на блокчейнах
The Graph представив стандарт GRC-20 для Web3, замінюючи RDF. Це новий підхід до структурування даних, що покращить взаємодію децентралізованих додатків. 🌐📊✨
Партнерство GT Protocol та Units Network: нові можливості для інвестицій у крипто- та веб3-секторах
GT Protocol та Units Network обєднують зусилля для створення доступних рішень у DeFi та NFT з використанням ШІ. Партнерство спростить інвестиції та взаємодію в блокчейн-середовищі. 🌐🤝🧠💡💰