Криптовалютні активи в ері регулювання: перспективи ринку
10
Одною з моїх ключових питань про наступну еру у сфері криптовалют і блокчейну є таке: Як буде використовуватися всі капітал, як ймовірно залучаться в цифрові активи та криптовалюти, коли вони стануть краще регульованими?
Понад 90% світових фінансових та бізнесових активів вважаються `на місці` – тобто вони є власністю та управляються суб`єктами та особами, які проживають у країнах, де вони купуються та продаються.
Сьогодні більшість криптоактивів купуються та продаються за кордоном (я оцінюю їхню кількість приблизно в 80% на основі даних з CoinGecko). Однак, коли відкриватимуться нові регульовані можливості, в ці цифрові середовища активів буде напливати новий капітал. Я але не вважаю, що з`явиться велика нова гама можливостей для зростання криптовалют.
Якщо ви регулярно читаєте мої колонки, то знаєте, що я наполегливо вважаю, що Ethereum піде по шляху багатьох інших технологічних екосистем на шлях до домінування. Ethereum - це, передусім, технологічна платформа. Так, ETH - це криптовалюта, але його основний мотив для попиту полягає в його використанні, як платіж за обробку транзакцій. Я вважаю, що з часом ETH в основному буде підконтрольний законам подання та попиту на обчислювальну потужність цього `світового комп`ютера.`
Технологічна галузь потребує та процвітає завдяки стандартам, які надають економічні масштаби та мережеві ефекти. Ethereum переміг у війні стандартів для програмування і в значній мірі вирішив свої проблеми масштабованості, зробивши його вибором за замовчуванням. Цифрові активи, в загальному, будуть існувати в екосистемі Ethereum.
Bitcoin не підкорений тим же правилам. Хоча люди тенденційно об`єднують їх разом, Bitcoin є справжнім криптоактивом і дуже схожим на золото; люди не купують його з планами використовувати. Вони купують його за його рідкісну цінність та для того, щоб побачити його зростання як активу. Як і золото, люди не очікують, що Bitcoin згенерує готівковий потік, просто щоб зростання через його рідкість.
Не вважаю також, що останні зусилля додати екосистему Layer 2 до Bitcoin, схожу на те, що існує в Ethereum, ймовірно змінює цей результат. В екосистемі Ethereum є велика перевага, а користувачі Bitcoin, які хочуть зробити свій актив програмованим, вже давно мігрують його в `зв`язані` Bitcoins на Ethereum.
Тому, чи може існувати тільки один Bitcoin? Теоретично, може існувати нескінченна кількість Bitcoins. Практично вже відчувається, як вони практично вже є. Litecoin, Dogecoin та безліч інших мем-монет та криптовалют є практично ідентичними копіями Bitcoin. І хоча поки немає BrodyCoin, я пропоную безкоштовні NFT (отримайте свій тут!).
Незважаючи на ефективно нескінченну кількість копій Bitcoin, я підозрюю, що насправді може бути й завжди буде тільки один Bitcoin, і це той, що ми вже маємо. Повернімося до аналогії із золотом. Хоча постачання золота не є нескінченим, є досить багато інших благородних металів. Ми могли б мирно торгувати сріблом або діамантами як золотом.
Незважаючи на те, що доступні декілька варіантів, золото абсолютно домінує на ринку благородних металів. Загальна ринкова капіталізація глобальних золотих запасів оцінюється на 13,7 трильйона доларів. Срібло становить всього 1,3 трильйона доларів і ринкову капіталізацію. Порядок величини розділяє золото від наступної альтернативи і тому я вважаю, що ми побачимо Bitcoin збереже позицію на порядок вище, ніж будь-яший інший альтернативний криптовалютний актив.
Я вважаю, що це має декілька важливих наслідків для людей, які готуються до наступної хвилі зростання на цих ринках, яка прийде з регульованою ерою. Перше - винахід нової криптовалюти не обов`язково буде шляхом до успіху. Bitcoin має цю роль, і якщо люди хочуть цифрового золота, саме це вони куплять.
По-друге, світ цифрових активів повинен бути набагато більшим, ніж проста цифрова версія золота. Нафта є важливою (на даний момент) для світової економіки і вона в 10 разів більша за золото - вона приносить 1,7 трильйона доларів доходу щорічно (не плутати з ринковою капіталізацією). Нові можливості для зростання щодо прибутку щорічно від щось, що використовується споживачами або потрібно підприємствам, ймовірно, будуть набагато більшими. Це простір, в якому я шукатиму наступні можливості для реального зростання.
Ціна біткоїна на межі прориву: чому вона може досягти $100,000 цього тижня?
Ціна біткоїна може досягти $100,000 цього вихідного завдяки інституційному попиту, корпоративним закупівлям та підтримці криптовалютної політики. 🚀💰📈🔥
Прогноз цін на біткойн: чи буде прорив до $100 тис. чи падіння?
Біткойн коливається близько $97 тис., прагнучи до $100 тис. 🐂 У перспективі очікується бичачий тренд до 2025 року. Критичні рівні підтримки - $89 тис. та $87 тис. 📉💰🚀
Біткойн тестує симетричний трикутник: чекаємо руху ціни!
Біткойн підтвердив важливе тестування симетричного трикутника. Прорив угору може відкрити шлях до бичачого тренду, а вниз – до ведмежого. 🤔🔍💹💰
Перспективи цін на Біткоїн: зростання чи корекція?
Біткоїн може ще зростати, незважаючи на тривожні сигнали. Резервний ризик показує історичний опір, але перегрів ринку ще не настав. 🔍📈💰📊✨