Демократизація криптовалют: як зниження барєрів сприяє інноваціям і росту в галузі

Демократизація криптовалют: як зниження барєрів сприяє інноваціям і росту в галузі

16

Генеральний директор Dymension: Пониження бар`єрів у криптовалюті сприяє гіперросту

Генеральний директор Dymension Яшаї Харель вважає, що зменшення бар`єрів для входу в криптовалютний простір сприятиме інноваціям та зростанню. Він стверджує, що демократизація створення токенів призведе до більшої кількості випадків, що створюють цінність, незважаючи на потенційні ризики з боку `недобросовісних` учасників.

Мережева ефективність процвітає на основі інклюзії

За словами Яшаї Хареля, співзасновника та генерального директора Dymension, `зменшення бар`єру входу завжди було керівним принципом криптовалюти.` Він наполягає на тому, що чим більше людей отримує доступ до інструментів і можливостей цієї технології, тим більше виграє вся екосистема. Іншими словами, мережеві ефекти, які є життєво важливими для прийняття блокчейну, процвітають на основі інклюзії.

У письмових відповідях на запитання від Bitcoin.com News, Харель стверджує, що `розблокування можливостей, таких як створення ланцюгів і токенів для більшості учасників – це формула для гіперросту.` Заява Хареля, здавалося б, суперечить критикам, які вважають, що розблокування таких можливостей має негативний чистий ефект.

Критики вказують на появу платформ, таких як Pump.fun, які, на їхню думку, сприяють поширенню шахрайств і підштовхують творців до перетворення певних червоних ліній у пошуках успішних мемкоінів. Однак засновник Dymension відкидає цю думку і вважає демократизацію можливостей створення токенів практичною стратегією для сприяння інноваціям.

На думку Хареля, чим нижчі бар`єри, тим більше ймовірності виявлення `одного чи двох випадків із десятків тисяч створених, які забезпечують величезне створення цінності.` Насправді, ця концепція ідеально вписується в результати різних досліджень про прийняття технологій. Наприклад, звіт Всесвітнього економічного форуму `Глобальний звіт про конкурентоспроможність` підкреслює важливість доступності та доступної вартості для стимулювання технологічної дифузії.

Брак стандартизації Layer 2 призводить до незадоволення користувачів

Генеральний директор також наголосив, що цінні випадки не завжди вимагають значної технічної експертизи чи венчурного капіталу, а `просто виникають з надлишку та низьких бар`єрів входу.` Хоча демократизація можливості створення та запуску токенів або блокчейнів дійсно відкриває шлях для, як він описує, `недобросовісних` учасників, Харель стверджує, що такі гравці не виживуть в довгостроковій перспективі. Наприкінці лише `софістиковані системи, що сприяють створенню цінності, будуть процвітати серед творців і інвесторів,` сказав генеральний директор.

У той же час Харель зазначив, що поширення Layer-2 (L2) є позитивним трендом, але тільки якщо вони стануть стандартизованими. Він стверджує, що без стандартизації незадоволення користувачів зросте. Харель заявляє, що Dymension вже вирішує цю проблему, надаючи стандартизовані RollApps (L2 Dymension), подібні до токенів ERC, пропонуючи масштабовані, доступні крипто-додатки з вбудованими функціями.

Щодо того, чим Dymension відрізняється від Pump.fun, Харель зазначив, що його платформа дозволяє будь-кому (включаючи нетехнічні особи) запускати свій `власний блокчейн-проект так легко, як кілька кроків в інтерфейсі.` Хоча Pump.fun дозволяє користувачам створювати меми, Dymension дозволяє створювати роллап, який `може активізувати ліквідність для створення корисності та реальної цінності для творця та їхніх тримачів токенів.` Говорячи про майбутнє, генеральний директор Dymension зазначив, що все зводиться до створення того, що хоче маса.

“Перевага у венчурному фінансуванні продовжуватиме знижуватися порівняно з креативністю мас. Це більше не гра у вирішення складних технічних проблем, це гра у креативність, бренд і розуміння потреб користувачів. Саме тому я вважаю, що майбутнє належить продуктам, які відкривають свої пропозиції як можна ширше, дозволяючи радикальним вільним ринкам,” сказав Харель.

Прозорість штучного інтелекту: як технології з нульовим знанням можуть відновити довіру до AI
Прозорість штучного інтелекту: як технології з нульовим знанням можуть відновити довіру до AI
Технології з нульовим знанням можуть вирішити проблему довіри до штучного інтелекту, забезпечуючи прозорість та верифікацію без компрометації даних. 🛡️🤖✨🔍💡
Переглянути
Mastercard створює блокчейн для звязку традиційних фінансів з криптовалютою
Mastercard створює блокчейн для звязку традиційних фінансів з криптовалютою
Mastercard розробляє блокчейн для інтеграції традиційних фінустанов з криптоактивами, посилюючи міжнародні трансакції та нові бізнес-моделі. 🚀💳🌍💡📈
Переглянути
Гана впроваджує блокчейн для контролю за видобутком золота і боротьби з незаконним експортом
Гана впроваджує блокчейн для контролю за видобутком золота і боротьби з незаконним експортом
Гана впроваджує блокчейн-систему для відстеження золота, щоб боротися з незаконним експортом. Ініціатива може допомогти повернути $2 млрд втрачених доходів 💰🔗✨.
Переглянути
Новий блокчейн Ambient: конкурент Bitcoin із штучним інтелектом
Новий блокчейн Ambient: конкурент Bitcoin із штучним інтелектом
Новий блокчейн Ambient, підтримуваний Andreessen Horowitz, може стати конкурентом Bitcoin завдяки інтеграції ШІ. Гуд стверджує, що Bitcoin застаріє, і майнери потребують переходу на нову мережу. 💡🔗💰
Переглянути